Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U nás Vietnamci porážejí psi do těch svých "dobrot" ve velkém , každý to ví a neděje se nic.
    Jo dát koninu do buřtů, nebo nedej Bože psovi náhubek a vodítko, to je jiný poprask na laguně. Hned je to v hlavních zprávách. Je to divný svět.
  • Spáchali téměř hrdelní zločin. (Mimochodem: kravička dělá í-haha nebo bůbů resp. můmů?)
  • Když jsem byl malý kluk tak matka kupovala koňské maso a koňský salám u koňského řezníka jako lahůdku.
    • Cikáni maji nejraději uzená žebra, to byla ny ně vždycky fronta.
  • A co proboha pořád máte proti tomu koňskému masu ? Tohle maso je v řadě ohledů mnohem lepší než hovězí ...
    • Nic proti konině, ale nesmí se za ni chtít jako za hovězí. Cenový rozdíl je citelný.
      • Tomu rozumím. Ale když je tedy skutečně tak citelný rozdíl v ceně koiny a hovězího, proč není u nás konina běžně u všech řezníků k dostání za tzv. lidovou cenu ? Šla by určitě na odbyt. Kupoval jsem dříve kvalitní, velké fláky koniny na guláš. Ale teď k mání není a co jsem občas viděl ceny, když někde náhodou byla, tak to tedy nebyla žádná extra "lidovka", aby si obyčejní lidi mohli koupit pěkné maso za přívětivou cenu !!! Takže konkrétně s tou cenou mi to někde nehraje ...
  • hrůzný zločin,u nás zabiješ člověka na přechodu a dostaneš podmínku!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit