Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo Amíci platí kreditkami. To Rusáci to dělaj zadara. Čyři ji podržej za ruce a za nohy a pátej se vyskáče. A pak se vystřídaj.
    • to jsou vaše vzpomínky na váš milostný život z doby, kdy jste jej ještě mohl vést? *12*
  • No a naši státní úředníci zase korupčí a korupčí. Nakonec to vyjde nastejno *1*
  • tady vidíme jak jsou Američané vývojově napřed, že využívají moderní platební karty a bezhotovostní převody. Mohou tak získat různé slevy bonusy a zvýhodnění. To jen my východní křováci odmítáme používat platební karty a stále platíme primitivní hotovostí nošenou po kapsách. *6*
    • *15* *15* *15* *15* a kéž by jí dost bylo *3*
  • "Auditoři však mluví o to, že..." nějak to nedává smysl, že by "roj" ???
  • Rusofilové jsou jako vždy pokrytci.

    Zde se jedná o zločin zaměstnanců. Vyšetří se a budou potrestáni.
    Váš Putin sponzoruje noční vlky tedy motorkářský gang ne ze své kapsy
    ale ze státní pokladny.
    Pěkná zlodějna že. Gangy na státní dotace nárok rozhodně nemají.

    Právě jsem přijela. Rande bylo báječné. Dřela jsem jako kůň. *14*
    Dobrou noc
    • Teda "Simčo" valíš, až se Ti od huby práší *1* *1*
      • O prázdninách jsem volná zlato. Můžeš posoudit sám zda jsem dobrá nebo ne.
        • Neprud a prijed do hradce :-) Dame sambu salsu a mnoho dalsiho - pak se uvidi jestli za to co tady porad zvatlas vubec stojis :-) Teda jestli vubec vis o cem je rec ...

          Uz nech rusaky rusakama - ze ty pichas adminy ze ti ty kraviny trpej co? hehe :-P
          • Hradec? Co bych dělala v takové vesnici? *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

            Jsem městská holka. *14* *14*
            • *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • no fuj *15* *15* *15* zlatí Noční vlci *14* *14*
  • Myslíte, že v tomto státě je to jinak?
    Už jen taková maličkost se služebním vozem, který užíval syn paní "Nejčistší"-Němcové?
  • No, jsou to staří prasáci, nic nového. Kam se na ně hrabou ruský kluci... *1* *1*

    Kam amík vleze, jen ostuda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit