Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rudy normalizacni darebak predsedou CSSD? Tak to by uz byla opravdu fraska... *1* *1* *1*
  • Zeman, Špidla, tak to je vrchol tolerovaného. Gross to už byla parodie na nemožné a zlý sen. Paroubek černá komedie, která peklem léčila. Zaorálek, tak to už je vrchol společenské tragedie! Uvažoval jsem vždy na každém tom vývojovém stupni, že nemůže být hůře. Mýlil jsem se a omlouvám se Bohu za svá šechna rouhání. Přiznávávám a uznávám, že vždy může být hůře. Bože, odpusť mi, již soudruhům z ČSSD nepřeji nic zlého! Přeji jim jen úspěch, štěstí, výhry a prosperitu. Nedopusť, prosím, jim újmu. Osviť jim a dej, prosím, jen skutečně moudré vůdce. Odpusť mi můj hřích a zlou myšlenku, kterou jsem přes blbost jejich vyvolených jim chtěl jsem škodit. Odpusť mi tyto hříchy, ochraň mne i nás všechny před touto bláhovostí. Pokorně uznávám, že vždy může být hůř. Jsem šťastný za každý okamžik, který předchází horšímu, který jiný přijít ani nemůže. Bože odpusť hříšnému. Bohu díky. Chraň nás před Dráthy a Zaorálky a od bolševické čeládky.
  • To je prašť jako uhoď!!!!!!!.Tihle bezcharakterní lidi si kapitánskou pásku nezaslouží!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit