Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velice by mne potěšilo kdyby Zeman u Zaorálka a Dientsbiera řekl NE! Ale asi to tak nebude. Doufám alespoň, že prezident nepřenese na vládu své ústavní pravomoci dle §63 b) ústavy ČR a ponechá si v pravomoci sjednávání mezinárodních smluv, neboť to ponechat těmhle dvěma je pro ČR bezpečnostní riziko a "zubatá pleš" je vůči těmhle dvěma slaboch. Zaorálek je znám svým přátelstvím a nebetyčnou benevolencí vůči palestinským teroristům, nadšenec pro "arabské jaro", přítel kosovských albánců a v té své pokřivené stupnici hodnot může napáchat velké škody.
  • Jdu ho hještě přeblafnout Notovi, ať se udělá přd spaním,.
    • Jen mu ho zase neukousni!!
  • zEman je velká brzda a názory má 20 let staré,kdy naposledy vnímal okolí *2* *2* *2*
    • To víš, nejdřív kouření marjánky, pak od 27 let tabák (to už prý neškodí), k tomu Becherovka, kvůli diabetes musel přejít na Hruškovici, cigarety musel omezit, ale doutníky mu doktoři nezakázali, z toho jsou ty časté virózy, a k tomu ještě ten zákeřný pes... *2* *2* *2*
  • Musím přejít na jiné stránky, nikdo mi tady nefandí, jste hlupáci.
    • ostapkotab
      tecka jdi uz konecne do prd@le !!!
  • Tečko. Tvrdíš že EUropa směřuje ke vzniku united states. Po tvém plku už je jasné
    že ty směřuješ rovnou do Bohnic. *1* *1* *1* *1*
    a koukej mazat domů. Koza ti porodila. Po domě mě běhá malá šílená tečka a křičí
    že za pád Říma mohou komunisté.
    • Píše Babka z Plzně *1* *1* *1* ,moudrá to žena *1* *1* *1*
  • Bolševici těžce nesou, že EU překonává své problémy, posiluje se a postupně směřuje ke vzniku United States of Europe.
    • A ty máš očividně z toho radost...jakoby jsi nevnímal tu nerovnováhu mezi jednotlivými členy EU.
    • Tečko Ty se toho nedočkáš. Ty jen ser.š lidi *1*
      • To tedy nevím. Nikdo z nás nezná dne ani hodiny kdy skončí životní pouť na této zemi. *4*
  • Integrace EU. Dobrý vtip. EU se rozkládá. Hrstka gaunerů bohatne zatímco většina
    chudne. Práce není ale neustále sem taháme přistěhovalce kteří nás už brzo
    populačně bez meče drtivě převálcují.
    Státy jsou zadlužené u finančních supů za oponou.a na obzoru jsou války o nové trhy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit