Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zao je dementní šimpanz. Nahání knížeti další a další nerozhodné voliče.
  • Konečně se KLasu zahoval v duchu národa.Teď proběhla zpráva ,že amnestie se vztahuje i na arogantní Rytmusovu zlatokopku. *16*
  • Amnestie je pouze zástupné téma, já se přinávám že od začátku prezidentské volby jsem také v "mocenské skupině" pana Zemana, Klause a dalších pár milionů občanů ČESKÉ REPUBLIKY, protože chci udržet ČESKOU KORUNU i ČESKOU STÁTNOST. A kdo chce euro a občanství Unie, ať si volí Schwarzenberga a jeho Kalouskovskou "mocenskou skupinu"
  • Pacient Václav Klaus má pravdu, je to nepochopení a útok na jeho osobu i Hrad. Pan prezident má totiž dle ústavy jako neodpovědný státní činitel právo nevyhlásit nebo vyhlásit jakoukoliv amnestii, byť bude na hlavu a třeba s článkem 2.
    Vysvětlovat Václav Klaus ani další pacienti na pokoji (Koudelka, Jakl a Hasenkopf) nikomu nic nemusí, když nechtějí. U nás v Bohnicích to plně chápeme v kontextu VIP diagnózy. S úctou doc. Chocholoušek *13*
  • To rudooranžové prolhané bolševické pako může tak rozzuřovat akorát vlastní žvástavost, prolhanot, drzost, ....... . Je to stejný šmejd jako tupohlav sobotka a celá ta sebranka z vedení KSČČSSD - jeden zhovadilec vedle druhého. Už jim tam opravdu chybí jen ten zpuchlý ožrala zeman a genitální nájemník jejich společného UV konfident filip.
  • Nechte Klause na pokoji, stejně jako Zemanovi jde o blaho naší vlasti
  • Tak mám dojem že se všechna kritika odehrává především v osobní, až "protiklausovské"rovině. Zloba a vztek především pana Zaorálka mně úplně vykolejila, měl jsem jej za serióznějšího politika. Osobně si myslím ať se to líbí nebo ne, že amnestie je podle ústavy v pravomoci prezidenta a on ji prostě použil. Spíše by měli kritici politici přemýšlet proč se především ty kritizované kauzy za ta dlouhá léta nedostali před soud a co (nebo kdo) umožnilo, že ty "tunely" vůbec mohli vzniknout?
    • S Vaším příspěvek celkem souhlas, až na jednu "maličkost" - Zaorálek a seriózní člověk? To si děláte legraci. To je stejné jako když řknete že Hitler byl milovník židů, že Gotwald byl člověk a ne komunistický vrah, jako že filip mluví pravdu, ......
    • Zao je skutečný balík. Sobotka je pouze hloupý.
  • http://www.youtube.com/watch?v=AQ092rRTrfE

    Když se o tom vědělo, proč se s tím něco nedělalo již tenkrát. *5*
    Krásně provedeno.
  • Klause volili taky umělci
    • Jo taky ten, co teď dělá ředitele Vinohradského divadla !
      *2*
  • Jasně že Hrad nemá žádné vazby na organizovaný zločin. To přece vím a mě můžete věřit. P. Bém, bezúhonný občan z Prahy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit