Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EU do Ruské federace, ano, velikostně by to odpovídalo *15* *15* *15* *15* *15*
  • že tam jede tady ten z Hradu.A pokud to vylepší ještě o ty deklarované hlášky o jeho snu aby rusáci vstoupili do EU .... Ne. Odmitám uvěřit.Takto přeci nemůže plantat legitimní česká hlava státu.Takto přeci nemůže mluvit ten kdo za naše daně sedí na hradě.Ten kdo nás má reprezentovat navenek Nezbývá než tedy pečlivě okolo vysvětlovat, že toto není reprezentat.Toto je jen pošetilý planala,který neví co mluvi.Myslím že to nebude zas tak těžké.
    • Představy o tom, že Rusáci vstoupí do EU nejsou snem, ale pouhými halucinace při deliru tremens. To není representant naší země, to je pouze figura, kterou si zvolilo stádo ovcí k obrazu svému.
      • no s tebou to určitě bude svět konzultovat *15* *15* *15* *15*
  • flame war, spam, SFS

    http://cs.wikipedia.org/wiki/Internetov%C3%A1_diskuse#Zvyklosti_a_etika

    stačí dodržovat a já padám
  • sona.krenkova.3
    Ještě pár postřehů.

    zdejší hlasování je jeden velký podvod a fraška. Příznivci Putina dostanou za vteřinu
    13 bodů a odpůrci 13 mínusů. Takže to provádí stroj.

    Nová pravidla na Tiscali. dovolte abych se zasmála.
    Jeden je za sprosté slovo zablokován. Druhému projde. Nedávno jsem nahlásila
    zdejšího přítele Ruska který sprostá slova běžně používá. Nestalo se vůbec nic.
    Když jsem tedy na oplátku také sprosté slovo použila byla jsem ihned bloknuta!
    To jen aby bylo jasno čí názory jsou tu v kurzu.
  • sona.krenkova.3
    Takže se nic neděje. Fajn.

    Nevěděla jsem že stačí abych měla neputinovské názory a spustí se hnusná kampaň jako
    vystřižená z StB na diskreditaci odpůrkyně.
    Je ostuda že se to děje ve státě který si říká demokratický.
    Cenzorům to nevadí. Jiným přispěvatelům také ne. Tak si tu debatujte.

    Bohužel jsem znovu přesvědčila že zvířata jsou věrnější a hlavně hodnější společníci než lidé.

    Sbohem.
  • Vážený pane,
    mám dnes řádně zaregistrovaný účet a, vaše slova, psát si můžu co chci.
  • a má pravdu
  • sona.krenkova.3
    Pane vy jste buď nemocný nebo podlý zákeřný člověk.

    Vaše jednání už hraničí s pronásledováním a snahou zdiskreditovat odpůrkyni.
    Ukradl jste všechny nicky které jsem si registrovala a nyní si dáváte i stejné obrázky.
    Vydáváte se za jinou přispěvatelku a špiníte ji.
    Děláte to dlouhé měsíce.

    Pokud nebudete zablokován budu vaše jednání řešit soudní cestou.
    • zloděj křičí: chyťte zloděje.... *15* *15*
      • sona.krenkova.3
        Aha. Měla jsem nick soudružka - byl ukraden.
        Měla jsem nick američanka - byl ukraden. Simča také a nyní je kradena Křenková.

        Ty tu o zlodějích nic nekřič.
  • Vážený pane Zarisi - kdyby zde byl učitel historie máte 1*.

    Ano válku vyprovokoval západ. Dost dobrý odhad a hlavně pravdivý.
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano vazeny pratele co si mislim o bolsevicky putinovsky politice bych vyjadril jednoduse - TVRDYM DIREKTEM do putlerovy vodnate kebule!!! *12* *12* *15*
    • V takovém případě si vaše genitálie pane bakaláři zaslouží knokaut.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit