Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já teda nevím ale všichni tady řeší politiku....mám takovou otázku ..u nás v dědině se už roky řeší jestli slunko vychází na správné straně..... u nás vychází na východě.... a někdo říká že je to na západě....poradíte mi někdo?
    Starosta týhle gubernie...
    Děkuju
  • "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu."
    Tak se připravme na návrat komunismu v hávu babišismu. A zase budeme rýt d.žkou v zemi.
    • Už se to konečně nauč psát správně lopato.

      „Kdo se nepoučil z dějin, musí je znova prožívat.“

      Zdroj: https://citaty.net/autori/jean-paul-sartre/
  • kdo radostně a s nadšením nesouhlasí s pomatenci z EU (dvojí kvalita potravin, nesmyslná migrační politika, tolerance nenávistné náboženské ideologie atd.atd.)
  • Zahraniční tisk evidentně o ČR nic neví.Protože mají problém v rozdělovaní pravice,krajní pravice,levice atd.
    Podle ni je Babiš nebezpečný protože je kritický k EU a nepřijetí Eura. Ale o tom je demokracii zda něco chci či nechci a zda jsem schopen to prosadit.
    Ale jak není demokracie podle nich je to nebezpečí. *7*
    • Západ je o situaci v ČR informován lépe než je ČR informována o Západě. Babiš a Okamura jsou velké nebezpečí. Ostatně poblíž máme Katzinského a Orbána, kteří jsou stejní šmejdi, až na to, že oni dostali absolutní moc.
      • A čím vás Okamura tak straší?
      • Jediné s čím souhlasím že Katzinský je šmejd .Orbán je jediný politik v Evropě co má koule se postavit EU.
  • " ve kterém populistické a krajně pravicové strany posilují svoje postavení na úkor levicových a proevropských hlavních proudů."
    .
    Konstatovat situaci je jedna věc, ale mnohem zajímavější by bylo, kdyby udělali a napsaly analýzu proč to tak je. Proč k tomu došlo? Bavit se o následku bez toho, abychom se bavili i o příčině? Úsměvné. *1*
  • Zahraniční tisk by se měl hlavně věnovat svým starostem. Do nás je jim houno.
    • ale zeman se také vyjadřoval k cizím volbám, ne ? *14*
      • To nevím a ani mě to nezajímá.
  • Západní tisk by se měl především starat o nemalé problémy ve svých zemích.Už mně začínají sr.t,dohromady vědí prd ale moudří jako Šalamonovo ho..no
  • ... klídek, západní tisk ví o Česku ho*no :)))
  • Akdyž jsme měli zákaz pracovat v EU 5 let tak to nebyl populismus??? Já si stále pamatuji kdo nás prodal němcům , Tak si dělejte úpořádek doma a nevnucujte se do naší země. *16*
  • No - jestli je u nás populizmus, tak to pak v jejich světě musí bejt diktatura....
    populus = lid. A nesouhlas s hlasem lidu je diktát. (Viz konečně i ve Španělsku)....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit