Přejít na výpis diskuzí

Západoevropské akcie po zprávě MMF oslabily

9.10.2012 20:38
3 příspěvky

Západoevropské akcie dnes při nízkém objemu obchodů oslabily. Důvodem byl slabý výhled ekonomického vývoje, který zveřejnil Mezinárodní měnový fond. Zpráva nebyla příliš povzbudivá před začátkem sezony výsledků hospodaření za třetí čtvrtletí ve Spojených státech. Panevropský index FTSEurofirst 300...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je kapitalistický systém,který už hraničí s otrokářstvím!Přitom USA mají dluh,který vlastně nejde zaplatit protož už přesahuje 100% HDP a přesto se nic neděje.Natisknou další dolary a svět /pracující po celém světě/ to zaplatí a když se začnou bouřit tak holt se udělá válka!!!

    http://demonocracy.info/infographics/usa/us_debt/us_debt.html
  • Tady ty hry burzovních spekulantů mě rozčilují. Podstatné je že lidé nemají slušně placenou práci a někdy ani tu ne že se neustále zdražuje a hodnota už tak mále mzdy stále klesá.
    Zatímco tihle finanční upíři stále bohatnou. Prostě ekonomicky tyhle západní systémy jsou neudržitelné a tady to žonglování s čísly na tom nic nezmění. Myslet si že se udrží státy které produkují bohatství pro 10 procent slušný život pro 30 a bídu pro 60 procent populace je absurdní.
    • V tom to právě vězí. Na spekulatívních trzích totiž se vydělává nejen na růstu, ale i na poklesu a krizích. Dokonce dnes na nich může hrát i běžný občan s málem, ale de facto jen proto, aby tihle "velcí hráči". t.j. banky, velké korporace a miliardáři je obrali i o to málo. Jde to přes t.zv. "Forex", kde přes nějakého "brokera" (takyzloděje)si ti ubožáci myslí, že "hrají" na burzách ve světě, ale ve skutečnosti je i ten broker jenom obere o všechno - když začne náhodou někdo vyhrávat, zavřou mu obchod a má po srandě...Tyhle trhy ovládají právě ti "velcí" dohodami (nepsanými samosebou, je to "hanzasystém"), kde si předem domlouvají kam kurzy budou směrovat, miliony drobných retailových obchodníků se přidá do trendu a v dohodnuté době velcí hráči otočí kurzy a a oberou miliony lidí... Proto kapitalistům nevadí krize, nemají ani zvláštní zájem o konjunktury(to jen výrobci ano), ale svět již plně ovládají pouze podvodníci !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit