Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nyní je nejnebezpečnější eurohujerská chobotnice se sídlem v Bruselu. Tato chobotnice neustále sílí a zvětšuje svůj škůdcovský potenciál. Mořské chobotnice si zaslouží naši úctu a obdiv. Kdežto ona eurohujerská chobotnice se špičkami EU si zaslouží pohrdání.

  • Soudruh se necítí být Evropanem? Láká ho rudý fašismus čili komunismus? Tak to by se měl odstěhovat na východ tam, kde píší azbukou nebo čínskými znaky.

   • Největším současným nepřítelem evropské civilizace je EU. Právě proto kritizuji EU s její proimigrační politikou a dalšími zhoubnými aktivitami.

   • josef.chmela

    Kdyby se Číňan naštval, tak už píšeš čínskými znaky teď. Jenže Číňan ani Rus není imperialista a největší terorista světa tak jako USA. Už dnes je problém, že i v naší vlasti se člověk nedomluví česky, pouze německy nebo anglicky. Nic nemám proti umění mluvit několika jazyky, ale ve své vlasti chci mluvit česky. Svět se v pr.... obrací.

    • "Číňan a Rus není imperialista" 😯😀😀😀

     Opičáčku (podle portrétu) zopakuj si dějepis pro základní školu. Nebýt USA, tak bys někde na Sibiři vyřezával do kůry stromu "Nataša, ja těbě ljublju". 😉

     Nevím jak Tobě, ale mně tady nikdo nebrání mluvit česky. Ale když sem přijede nějaký cizinec, který neumí česky, tak se, holt, vždycky najde nějaký jazyk, kterým se domluvíme. 😉

     A psát čínskými znaky? Hmm, je docela zajímavé umět to.

     • josef.chmela

      Dějepis trochu ovládám ale minulými věcmi se nezabývám. USA se v hluboké minulosti nemohly prezentovat jako imperiální Čína a Rusko protože neexistovaly. Zato si vše vynahrazují od poloviny 20. století. Vojensky okupují většinu světa (více než 700 vojenských základen po celém světě) a otevřeně prezentují své zájmy opět po celém světě ale hlavně tam kde je ropa a další nerostné bohatství. To dnes Rusové ani Číňané ve světě neprovádí. Ale ty to stejně nepochopíš a ani nevidíš protože máš zdevastovaný mozek tzv. "demokracií". A dále: "Demokracie je vláda neschopných podvodníků a zlodějů".

      • vanhorne

       "Demokracie je vláda neschopných podvodníků a zlodějů".

       Vsude dobre, doma nejlip.

      • USA vojensky okupují většinu světa? 😯 To je mi novinka. Nebýt tam těch 700 vojenských základen USA, tak tamější obyvatelé už dávno psali azbukou nebo arabským písmem nebo čínskými znaky, pokud by neskončili v nějakém tom gulagu.

       A tam kde je ropa a další nerostné bohatství, tam by chtěl CCCP a Peking budovat  "rudý socialismus", který má na svědomí víc jak 100 milionů mrtvých. Nám CCCP nahradil "hnědý" socialismus mnohem horším socialismem "rudým" a mimo jiné nám vykradl obrovská ložiska uranu, za který nám GB nabízela nevídaný blahobyt na mnoho desítek let. Naši nejlepší lidé museli ten uran dobývat pro CCCP, který z toho uranu vyráběl "mírové" atomové bomby k dobývání světa a zavádění  "rudého socialismu", který má na svědomí víc jak 100 milionů mrtvých.

       No a je naší chybou, že stádo si u nás na čelná rozhodující místa volí "bývalé" komunisty, kteří se ohánějí slovy o "demokracii", aniž přesně věděli co to je a proto se stále chovají jako za "rudého socialismu" a jede se dál.

       A o tom, kdo z nás dvou má zdevastovaný mozek by se ani nemuselo moc diskutovat. 😀

       • josef.chmela

        Reakce na příspěvek:

        Jsi marný, škoda času s tebou. A navíc, má to být debata o jakémsi ujetém sportu který jistě vymyslel nějaký kapitalistický magor za účelem zisku. Tak jako všechny sporty.

        • Reakce na příspěvek:

         Souhlasím, že článek je o nějakém ujetém "sportu", dá-li se to vůbec nazvat "sportem". A pokud jde o diskusi a výměnu názorů, nemohu a ani nechci nikoho k tomu nutit. Jinak Ti přeji všechno dobré. 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit