Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Myslím si, že med je fakt univerzální medicína a já se ho snažím jíst tak nějak celoročně. Vlastně když si uvědomím, jak málo sladím cukrem a jak moc medem, tak ho používám dost často. Na pečení, na maso, do salátů, do marinád a dresingů. Čaj a kafe nesladím, takže to je v pohodě. Ostatně o tom, co med všechno umí, se dočtete třeba zde.

  • nemáte co dělat ani nepracujete, jen se flákáte a píšete hovadiny....styďte si, co jste v životě dokázali....h.............blbouni....
  • Ono ohledně léčby záleží i na věku.V stáří se lidé snaží léčit všelijak.V mládí,ale platí,áe lékař léčí,ale sex uzdravuje.
  • ...ovšemže med zakoupený v obchodě neúčinkuje, protože je vyrobený z ropy u firmy Tricatel. Jako ostatně všechny potraviny, které si mohou obyvatelé velkoměsta koupit, pokud nechtějí platit nesmyslné sumy za tzv. Bio-potraviny (to jsou ty normální, obyčejné, vypěstované zemědělci, ovšem 10x předražené).

    A ještě je třeba zmínit, že mnohem účinnější než obyčejný včelí med je med vosí, který je pro své výjimečné účinky neobyčejně ceněný a proto velmi velmi vzácný. *2*
    • a prodávat biopotraviny levněji.....
    • A ten vosí med ještě musíš zapít mlékem z berana. Potom si třeba znovu přečteš hovadiny,které píšeš a do zrcadla se podívej, jestli už nejsi osel.
      • ty taky nerozumíš legraci... *6*
  • dyť je to pravda, mažu řezné rány a perfektně to hojí......žádné masti, sešívání.......jedině med!!!!
  • Citrony jsou nejdražší v historii. To píší na Seznamu. Hlavně že máme demokracii a dostatek hajzlpapíru.
    • Citrony stejne nejak divne smrdely a rychle se kazily,kolikrat jsem musela hnilku vyhodit.Tez broskve,nektarie se musi hned snist,jinak hned hniji...Bananu jsem driv jedla moc na posezeni,i s holkama jsme si kupovaly na kila a jedly,tak i pomerance,chutnaly nam hodne klementynky,co uz asi ani neni,ci krvave pomerance z Kuby,mely moc stavy..,Tolik vseho bylo,ten vyber,angrest,visne,rybyz,v Nemecku maji i zlute svestky.O sezonu jsme neopomeli jist visne,tresne,rybiz,angrest,spendliky,co rostly hojne venku,nestacili jsme vse jist a nyni jsem uz leta nejedla visne,tresne,angrest,snad to ani neni v krame,tech druhu jabloni co byvalo venku...Banany jsou nyni drahe,skoda je koupit,to radsi vsem uvarim....Driv bylo vseho dostatek,levne,i venku toho rostlo,ze se nestacilo zavarovat,pekly se buchty..Pamatuji si kompotove dyne,co mama davala i do poharu,co jsme se toho najedli,500 g stalo 8 kc,nyni se jen sklebym nad cenou,za sklenicku,vse predrazene.Pamatuji drive ty chute,ceny,to se neda s dnesnima sizeninama rovnat..,zlata doba driv...
      V praci jsme si kupovali uzeneho platyze,sazena vejce 3kc a nyni ty ceny,ke vsemu sizeniny,hruza...
    • zapoměl jsi na banány :-))
    • nacpi se banánama.....
    • Ach jo, dementia communistica. *9*
      • ... slet dvou megak*k*tů
        • antiblb a Peppone *1* *1* *1*
  • ... až budou někoho bolet kule, může si je namazat medem :)))
    • A potom nechat olízat nějakou super babou. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit