Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, já nevím jak vy, ale já nakupovat budu stále a přes to rozhodně nepojede žádný vlak a to nikdy :D Co je hodně fajn je to, že se mi podařilo narazit na tuto stránku zde, díky které můžeme nakupovat za docela dost dobré peníze a máme tam letáky na jednom místě, což se určitě vyplatí jak pro nás, tak pro naši planetu.

  • Článek o ničem. Dokonce s odvázným tvrzením o postupné dereguleci zákona určujícího zavírací dobu (dny) obchodů v Německu a Rakousku. Dle autora článku pravděposobně vymře půl země, pokud se o svátcích obchody uzavřou. A víte pane autore kdy jsou alespoň v našem městě nejvíce narvané markety? Ve čtvrtek. Při akcích. Sami pisálkové si opakovaně stěžují na malý výběr drobných, specializovaných obchodů jako jsou pekárny, které bojují o přežití. Tímto by dostaly šanci a často s mnohem kvalitnějším sortimentem.
  • To není jen o lidovcích..Nějaké to omezení prodejní doby, času, dnů atd. má dnes takřka většina zemí i regionů v Evropě a dokonce i některé země v USA a jinde taky..Většina lidí s tím nemá vážné problémy a ani si to nikdo nedovolí porušit, mimo povolené vyjímky.., protože to tak prostě je dáno zvykem, pravidly, zákony atd..To jen my si tady pořád na něco uprděně hrajeme., jak Švejci ,myslíme si., že jsme pupek světa a ještě se s tím dokonce chlubíme, jak jsme "chytří"..a jak jsme zase všechno i všechny přečůrali a přitom přečůráváme tak akorát sami sebe do vlastních trenek..
  • Státní svátek je od toho, aby lidé utráceli v nákupních střediscích ještě víc a tak se zvedl státní příjem z daní. Bez otevřených obchodů každý den se neobejdeme. *14* *14* *14*
    • vanhorne
      "a tak se zvedl státní příjem z daní."
      Prvni a posledni pricina.
  • Doufám, že v Parlamentu nesedí jenom samí dementi, kteří by podpořili návrh lidovců. Černoprdelníci vymýšlejí ptákoviny jenom aby je bylo vidět a slyšet. Zřejmě jim to nic nepomůže, protože klesající reference ukazují, že tato strana je na likvidačním úbytě. Zaslouženě.
  • Ach jo..jak je nějaká politická strana postižená nějakým
    úžasným ismem, tak se to musí projevit. U lidovců to
    není tak patologický jev jako u komoušů... ale kecání
    lidem do života jim jde dobře..
  • Kosmonaute ,kam poletíš příště?Do Bohnic do odd.26 ,tam je sraz 30.4.2018 start v 6.00 letního času,koště ssebou.
  • ivislo
    Velice státnické rozhodnutí.. Svátek je svátek a ne volný den pro obžerství. A pokladní nejsou sluhové ale lidio.!
    • Měl bys pravdu, kdyby si ti pokladní nemohli vybrat. Mají volbu, a ta je jejich. Pokud jim vadí prodávat i o svátcích, pracovat, jako spousta jiných profesí - svátek-nesvátek, ať si hledají jiné zaměstnání, Třeba jenom na poloviční úvazek, to potom ani větší část dne nebudou pracovat, jenom lenošit. Ale zase do kapsy budou mít " hodně hluboko". A jak víš, že celý národ chce slavit každý svátek, jako lidovci? *5*
      • A pak si v nekonečných frontách kdy je z 13 pokladen otevřena jedna dvě protože nejsou prodavačky, které jdou raději do fabriky s pevnou prac. dobou, než se nechat vyloženě šikanovat zaměstnavatelem či majitelem marketu stěžujeme a nadáváme a navzájem poklepáváme na ramena, jací jsme kabrňáci, když dokážeme vznést veřejnou kritiku.
      • Bohužel, pokladní si opravdu nemohou vybrat... Kšeft je kšeft... A nevím, proč se všude mluví jen o pokladních... *9* Stačí se zamyslet a uvědomit si, že k otevření obchodu nestačí jen "prodavačka", ale jsou s tím spjojené i další profese... Zvykli jsme si na to, že je pro nás otevřeno od rána do večera/noci. Spousta lidí neumí nakupovat a odpočívat... Místo toho jen bloudí mezi regály a hledají super skvělé "akce"... Pokud někoho rozčiluje mít zavřeno o svátcích, pak by ho kratší pracovní týden totálně zničil... *15*
  • banda už neví jak by se zviditelnila. A tady toto moudro chce zas jen podlézt maličké skupině občanů. Ale i kdyby - lidovci je především ta prachsprostá chátra která si prosadila že z našich daní budeme platit desátek. Ten se nazývá restituce církevního majetku. Tedy to co bylo už jednou lidem ukradeno na smrtelných postelích , prapodivných darech církvi a podobných lumpárnách je třeba jim nyní těmto zbožným darebákům vrátit v penězích. A jejich Bělobrádek má tu drzost řečnit na srazech sudetoněmeckého Landsmašaftu a slibovat jim tam sblížení. Liďáci vypadáte že co nevidět dostanou přes držku skopčáci, vy sami i ten váš jakožepředseda.
    • Čest soudruhu, ještě do toho zamotej Židy a můžeš si podat ruce s STBákama.
      • Teda, jakmile podle Tebe někdo má jiný názor, je hned STBák. Jestli nakonec jim jsi nebyl Ty sám, když tak dobře víš o všech.
        • kosmonaute. A taková velká modra z tebe padají? Ty budeš velký bratříček lidovců. Musím si dát příště pozor. Čest práci!
  • Soudruhu s patentem na rozum a řediteli zeměkoule.Hovadiny jako je bible jsem přestal číst,když jsem chodil na katechismus a zjistil jaké jsou to blá,blá.Napiš mi co je to třídní boj,protože sleduji tvé naivní příspěvky a zjistil jsem,že si se jako SSM nepohyboval v reálu.Tvá empatije by potřebovala vyškolit až půjdeš k zubaři a on ti řekne přijď v pondělí dnes mám svátek.Nebo ti začne hořet králíkárna nebo mostní oblouk a hasiči přijedou hasit až v pondělí.Tak si to ty soudruhu srovnej v hlavě.
    • vanhorne
      "Hovadiny jako je bible jsem přestal číst,když jsem chodil na katechismus"
      Ja jsem na katechismus nechodil, protoze jsem bezvyznani, ale Bibli mam a nekdy si v ni ctu.Uz jen tim je zajimava, ze je v ni pro kazdeho neco libiveho i nelibiveho z ceho si muze podle sve chuti vybrat.
    • Ty bolševická zrůdo, komu říkáš soudruhu? Bibli jsi nikdy nečetl a ty blbosti o zubaři a hasičích povídej primitivům tvoji úrovně.
      • Vidíš, že mám pravdu. Tvoje reakce na kde co to jenom potvrzuje.
        • "Jistota, že jsme inteligentnější než ostatní, je povážlivá už proto, že ji s námi sdílí tolik pitomců." Albert Camus
      • Pokud chceš používat silná slova a nadávky tak si přečti své hloupé příspěvky ,kdo koho nazývá soudruhem.A nehul tu trávu ve velkém rozsahu,protože to škodí zdraví a mohla by ti v tvé nenávisti prasknout cévka.Mít tě tak tě srovnám co měli udělat tvoji rodiče hrdino.
        • Na bolševiky se musí používat silná slova. Jsi jako Zeman demagog, který osočuje druhé aniž by se to zakládalo na pravdě. Co se týče hulení trávy, tak jsi zase upadl, protože konopí léčí ale musí se to umět používat. O té prasklé cévce a nenávisti píšeš vlastně o sobě, tak bacha soudruhu, který jsi chodil na katechismus. Zvládl by jsi vyjmenovat desatero ? A na posledy, nechtěj mne potkat, protože to tvé srovnání by asi nebylo podle tvých představ. Bolševiků jsem se nebál ani v době, kdy jste měli pendrekový zákon.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit