Přejít na výpis diskuzí

Zapomeňte na plast, Vánoce voní jehličím, lákají pěstitelé vánočních stromků

23.12.2018 11:38
6 příspěvků

Každý rok pěstitelé vánočních stromků vysazují tisíce sazenic, aniž by měli jistotu, že až za pár let dorostou, někdo je koupí. Stále víc lidí totiž sahá po "bezúdržbovém" umělém vánočním stromu, proto pěstitelé vytáhli do boje. Zaplavili internet videi šťastných mladých rodin vybírajících...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • olo.lesono

    U nás v Čechách se tradovalo kupte si umělí vánoční stromek šetříte s tím lesy a přírodu.

    Že by se to změnilo a pamatuji že v prodeji byl sprej vůní jehličí tak to vše mělo být jak pravé nefalšované vánoce.s voňavým lesním efektem.. Takže je to zase už jinak  a může se ta příroda devastovat .dál?

    • ...umělý...

  • Umělé vánoční stromky pochopitelně nevoní, stejně tak třeba hospody nejsou nyní provoněné tabákovým kouřem a nástup umělých náhražek je patrný ve všech sférách včetně politiky. Náš kulturní prostor máme nahradit umělou sluníčkářskou koncepcí utopického multikulturalismu. A nakonec zřejmě bude naše středoevropská civilizace též vyměněna za umělou civilizaci, kterou si vysnili bruselští eurohujeři, stejně jako před nimi snili o nové společnosti nacisté, komunisté a další fanatici a sociální inženýři. Umělé stromky jsou jen malým kamínkem v mozaice, která vykresluje věčný zápas lidské civilizace s blbostí a fanatismem.
  • Vánoční stromky už nejsou v módě, v Británii, ve Švédsku, v Německu a ve Francii

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit