Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chovejte se slušně? Vy si usurpujete právo na hodnocení toho, kdo se chová "slušně"? Jakým právem a jak to rozpoznáte? Vy, který dehonestuje presidenta republiky? Nemáte snad zde software "hlídače" na vulgární slova"? Máte! Tak neslušné výrazy tady nemohou projít!  Takže ode mne to je také pouhá kritika!!! Toho, jak neprofesionálně se chováte. No když to můžete dělat Vy,tak to mohu dělat i já! A to nejen na tiscali. Zatím postupuji tak, že to, co se mi nelíbí, diskutuji tady. Chcete, abych to řešil jinde? 

    Pokud chcete diskutovat o slušnosti, tak si zameťte napřed před vlastním prahem. Vy osobně! S ostatními redaktory problém není. Pouze s Vámi. Apropos, Vy mi vyčítáte cosi o slušnosti a sám se neumíte ani slušně písemně vyjádřit. V oslovení jednotlivce  "Vy , Vámi" se vždy píše velké "V". Malé "v" označuje "více" osob". Ale to jistě dobře znáte. Tak proč to nepoužíváte? Záměrně? Jako neslušnost? 

    A pokud opravdu budete mít zájem o slušnost, jako takovou, tak zde jako redakce  neuvádějte nepravdivé články o zázračných lékařích, studentech, produktech...to dělají pouze šmejdi! Za peníze!

    A vy tyto podvodné články zveřejňujete na tiscali! Musím se domnívat, že ne nezištně. Máte tolik slušnosti, že mi na toto odpovíte a vše vysvětlíte? Zatím se pouze domnívám, jak to asi je. 

    Pokud jsem host, a to řadu let, tak si toho važte. Příliš mnoho hostů tady zrovna nevídám, spíše naopak. namísto vítání a vřelého přijetí mne nedemokraticky a protizákonně (!) upíráte vyjádření mých názorů. A ty mohou být obecně jakékoliv. A ne takové, které chcete slyšet. Nebo jste totalitní web? Umlčující jiné, než "očekávané názory"? To se brzy ukáže.     

    Pane Jégle, tohle je také kritika, na kterou přece i Vy máte právo, že? Tady to sám uvádíte, ve vztahu k panu presidentovi. Tak proč ne já? Nemáme snad stejná práva? Pokud nemáme, tak mi to tady, prosím, vysvětlete, jak to je možné? Pro mne platí Ústava a další zákony. Pro Vás platí CO? Pokud neporušuji Ústavu a zákony české republiky, a Vy k tomu nejste kompetentní mne "soudit", tak se tohoto snažení oprostěte. 

    Ať žije svoboda, demokracie! Bojujme proti každé totalitě, vládě jedné strany a proti  názorům té jedné strany a veškeré nedemokratické zvůli!  😈 


  • Pavel.Jegl

    Chovejte se slušně a dodržujte pravidla diskusí. Nepleťte sem ústavu, která s tím nemá co dělat. Na stránkách Tiscali jste host, nejste jejich majitel. To je vše. 

  • Hm a proto jste mi "zařídil " na týden stopku, že?  Budete natolik fér, že mi zde sdělíte -"Za co"? Ať se ponaučím a ostatní diskutující také. Protože fakt nevím. Leda Vaše osobní ego, či jiný světový názor a to je tak jak tak Vaše mínus. Máte ze mne strach? Nemáte argumenty? Snědl jsem Vám oběd? Jsem špatný pro svou bílou barvu pleti a nejsem homosexuál? Nebo že nemám rád nýmandy? Nebo podvodníky? Viz Čaputová? Na ni si nedovolíte napsat nic, ale na našeho presidenta plivete léta. Takto bych mohl pokračovat dále a vyhledávat Vaše výroky, kterými častujete ty, kteří Vám nesedí. Na politiky si plivete a lidem jako já zbaběle dáváte stopku v diskusi. Cenzurujete! Protizákonně!  Ústavu jste nečetl, že? Nebo ano ,ale ignorujete ji! Ale mně neumožníte diskutovat, "zatím" na týden! Zbaběle, protože víte, že nejste rovnej chlap!  A výsledky všech diskusí ukazují, co si o Vás další diskutující myslí. Nikdo by s Vámi "na pivo nešel"! Já určitě ne.    😈

  • Pavel.Jegl

    Článek není zpravodajství, ale komentář. Neznám web, který ke komentáři připojuje automaticky 'protikomentář'. Pokud chcete argumenty protistrany, jsou zmíněny přímo v komentáři, další jsou v odkazech a jiné si můžete vygooglovat. To je běžná praxe a to je snad fér, mun.go. Mimochodem, nevadí vám, že u studie DUNAJ–ODRA–LABE víceúčelový vodní koridor přinášející kvalitnější život pro Českou republiku i celou střední Evropu chybí 'protistudie'? Nejste schopen si ji najít? Udělala ji Akademie věd. Odkaz jsem neposkytl, ale to vás, jak vidno, nepobuřuje. 

    Add: Měli jsme snad ke komentáři o Monice Babišové hledat někoho, kdo by napsal chválu na její instagram, abychom mohli zveřejnit kritický pohled?

  • mun.go

    Nemyslím odkaz. Myslím přímo zveřejnit článek s argumenty protistrany. To je vyvážené zpravodajství. Bohužel to je neuskutečnitelné, neboť takovýto počin je zjevně mimo linii Tiscali Media.

    Takže si zájemce musí najít odkazy sám a je na něm, jak si argumenty pro a proti přebere.

    DUNAJ–ODRA–LABE víceúčelový vodní koridor přinášející kvalitnější život pro Českou republiku i celou střední Evropu

    Průplav Dunaj–Odra–Labe by silnicím ulevil o pět tisíc kamionů denně, tvrdí Ťok

  • Pavel.Jegl

    Proč jste si článek nepřečetl mun.go?

    Viz link:

    autoři studie proveditelnosti pro ministerstvo dopravy….

    Ve studii se píše: "Autoři jsou přesvědčeni, že odklad nebo zamítnutí plánu výstavby vodního spojení D-O-L je vážnou ztrátou příležitosti s dlouhodobě negativním dopadem…" Kromě toho ujišťují: "Ekonomické efekty budou dlouhodobě pozitivní."

    …. etc

    Třikrát a dost? Pro stavbu za stovky miliard?

  • mun.go

    ... někdy také 3x a dost.

    Solidní media uvedou kromě svého názoru také názor druhé strany. Tady je protinázor nanejvýš v diskuzi.

  • Pavel.Jegl


    Proč stále omílat stejný námět? 

    ... protože neplatí jednou a dost. Tím spíš, že za několik dnů se tím bude zabývat vláda. To je snad dost pádný důvod. Plus cena za tohle dílo je velkolepá. Ostatně, těch článku bylo ještě víc, jsou za textem v souvisejících.

  • mun.go

    Stejné téma bylo na Tiscali téměř přesně pře rokem 19.10.2018 - aktualizováno: 12. 6. 2019 - i s tou cenou 582 miliard korun.

    Kanál Dunaj-Odra-Labe by se vyplatil, tvrdí studie ministerstva. Má to ale háček

    Proč stále omílat stejný námět? 

    Co se týká otázky "Cui bono? (V čí prospěch tenhle megaprojekt bude?)":

    Každý dopravní projekt (železnice, silnice, vodní cesta - včetně mostů) je dílem, které spojuje lidi.

    V každém případě je dopravní stavba užitečnější, než vývoj automatizovaných zbraňových systémů, biologických zbraní, samonaváděcích střel a ostatních nástrojů ničení. 

    Otázku "Cui bono?" tedy nekladete na správném místě.

  • Výborný nápad, odstranil by mnoho smradlavých kamiónů!

  • Pavel.Jegl

    Promiňte, Filie, ale nějak se točíme v kruhu. Ponechme si
    každý svou logiku. 
    Myslím, že se nepřesvědčíme. Píšete, že držím linii, vy také držíte linii ECE/UNO si již v roce 1959 vytyčila cíl… Pravda, pracující lid v únoru 48 rozhodl a ještě 40 let poté se o tom nesmělo pochybovat. Já v tomto pochybuji, zesměšňuji (vrchního velitele. Mám ale za to, že se přitom
    invektiv nedopouštím. 

    Miloš I. v nafukovacím člunu je svým způsobem karikatura. Karikatura ale není invektiva. Nikde netvrdím, že Zeman projekt vymyslel, jen že si ho vysnil... viz: Prezident je propagátorem díla, jehož projekt bude...

    END

  • "Držíte lajnu", to se musí nechat.

    Dokážete specifikovat, co podle vás je logika a co míníte mou logikou?

    Děkuji.

    Jinak: jak dokážete vyvodit z názoru (netroufám si říci rozboru), zda je či není nějaký text invektivou, následnost nějakého obvinění, nechápu. Alespoň ne co se týká dneška - použitý postup popsal pan Kundera v románu Žert jako modus operandi svazáckého činovníka. 

    Proč zmiňujete karikaturisty, není zřejmé. Nebo jsem měl již při četbě pochopit, že diskutovaný článek jest karikaturou novinářské práce? Nu, nepochopil jsem to napoprvé, ale nyní souhlasím.

  • Pavel.Jegl

    Podle vaší logiky by patrně mělo následovat obvinění z poškozování vážnosti vrchního velitele a zesměšňování stavby O-D-L. (+Zesměšňoval jsem podobným způsobem i jiné stavby - přitěžující okolnost) Nejspíš bych v tom nejen sám. A co teprve karikaturisté. Ti by to odskákali nejvíc... 

  • Snad s výjimkou holky z ulice to invektivy nejsou.

    "Celý článek je invektiva" je výrok pravdivý.

    Jeden příklad za všechny: Přesto vesele plánuje průplav za stovky miliard, který si na Veselském rybníku vysnil Miloš Zeman - typický nepravdivý výrok zkonstruovaný k dehonestaci osoby a zpochybnění stavby.

    Proč?

    Jak výše uvádím, ECE/UNO si již v roce 1959 vytyčila cíl...(tedy nikoli stanovisko, jak jste uvedl v reakci). Miloš Zeman mohl pojmout cíl organisace za svůj, ale nemohl si již částečně realizovaný uskutečněný cíl (etapa Rýn - Mohan - Dunaj zprovozněná v roce 1993) ve funkci presidenta vysnít, a to ani na Veselské rybníce, který je použit k zesměšnění stavby i osoby (kontrast zpochybňované velké stavby a malého rybníka, navíc s použitou fotografií člověka na malém nafukovacím člunu). Je to osvědčený postup, učí se v Základech mediální manipulace mezi prvními.

  • No tak nevím proč se tomu tady pořád říká kanál , když by to byl evidentně největší "TUNEL" v dějinách republiky , nebo by se to taky dalo nazývat černou dírou na veřejné finance , i když na druhou stranu je dozajista pravdou že peníze se dají vyhazovat i rovnou do kanálu ...
  • Pavel.Jegl

    Vrchní velitel - invektiva? Celý článek invektiva? Hmmm. Tiradore,
    experte přes etiku, připomínám vám tři vaše příspěvky, které jsou ještě se
    zavřenýma očima publikovatelné:  

    Průvodní foto ukazuje, že to s chrupem této ženy nebude tak dobré (to jste psal k prezidentce Čaputové).

    Je to jen dosazená holka z ulice (Také
    slovenská prezidentka) 

    Socani, táhněte už konečně a definitivně někam…

    Tohle už jsou invektivy, nemyslíte? Četl jste snad
    ode mě obdobné invektivy vůči Miloši Zemanovi? Citujte, prosím. A sám se, prosím, vyjadřujte slušněji. Tím spíš, když se pasuje na moralistu.

  • Celá stať o Krtkové diplomacii je jedna velká invektiva. Nazývat presidenta v článku o vodním díle posměšně  "vrchním velitelem" je invektiva, tématem není armáda, nebo vojenské téma. President je president. Jako Vy jste redaktor redakce tiscali. A já čtenář a diskutující v diskusích témat. Jiné oslovení je urážlivé pro každého. Já Vás neurážím a Vy byste neměl urážet pana presidenta, ale projevovat mu patřičnou úctu. Tomu se říká slušnost a u Vás navíc očekávaná profesionalita.  😈 

  • Pavel.Jegl

    Můžete tedy, Tiradore, citovat nějaké "prasárny' nebo aspoň invektivy, které jsem o Miloši Zemanovi napsal?

  • Například tento:

    http://www.casodej.cz/kodex.htm

    Nebo tady:

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Etick%C3%BD_kodex

    Ovčáčkův jsem nečetl, neznám text. Ani jej nehledám. Ale zase Vás upozorňuji na to, že mi vadí Vaše zbytečné, až infantilní  invektivy - v tomto případě na presidenta republiky. To není novinařina, ale prasárna. 😈

  • Včera jsem si oddechl : BIS, ROZPRÁŠILA BANDU RUSKÝCH ŠPIONŮ. Spousta pochvalných komentářů v diskuzích..... No a dnes zpráva v radiožurnálu, že údajně, si naší borci odhalili své tajné agenty i s jejich pracovišti. Asi už nebudou potřeba, když jsme s těmi Rusy tak zatočili. NO MALADCI. A pan prezident,že čučkaři.....Je příliš shovívavý. No a o tomto úspěchu se na novinkách nepíše

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit