Přejít na výpis diskuzí

Zaškrtni a instaluj aneb Kolik toho o nás internet ví?

20.4.2019 20:46
Kateřina Doležalová 7 příspěvků

Na svém telefonu si vypnula všechny reklamní sledovací systémy. Poté si nainstalovala aplikaci určenou těhotným ženám. Trvalo pouhých jedenáct hodin, než se na Instagramu novinářky amerického deníku Wall Street Journal Katherine Bindleyové začala objevovat cílená reklama. Jak je to možné?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Původní zaměření internetu v podobě svobodného šíření názorů a postojů v duchu Ústavy USA je v Evropě přesměrováno na přizpůsobení a využití internetu coby nástroje ke šmírování a potlačování svobody slova. Internet ukazuje svoji odvrácenou tvář v podobě otravování člověka reklamami, různými vstupy do jeho nejnitěrnějšího soukromí a zejména jako úderná virtuální pěst proti nepřátelům té jediné a správné ideologie v intencích merkelismu a eurohujerismu. Internet pod tlakem vedení EU ztrácí svoji přívětivou tvář, stačí si třeba uvědomit důsledky počínání Zuckenberga, jenž se zcela podvolil zvůli Merkelové a spol. Nepřátelé evropské civilizace opět prokázali, že zneužít k prosazování jejich úzkých parciálních zájmů se dá všechno a internet tuplem.
  • Nechápu proč je soudruh z Vejprt takový Ne-Evropan? A proč se tedy neodstěhuje do své země zaslíbené?

   • Třeba proto, že v ní žije, takže se nikam stěhovat nemusí. Musí ji ale bránit proti Obcanum  Evropy, která jinak než zeměpisně neexistuje a proti propagátorům budoucí BRE, která doufejme nebude na dalších tisíc let zřízena.

  • KIMCID

   Internet těží z toho že jsou lidi liný.Dnes nikdo nepujde do Hyde parku poslouchat plamenný projev;)

 • Bureš má složku na každého z nás. Umí v tom chodit a dokázal to již před rokem 1989. 😍

  Nepotřebuje k tomu ani internet.

  • KIMCID

   Ano tansložka je na Finančním úřadě :)

 • Američanka objevila ameriku! 😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit