Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eva, rozrušená a neukojená komunistka! Nejvíc ji uspokojí Kikina, dnes jitž má jistotu,
    že ho nazavřou. Ochotně sděloval dojmy ze studijních cest do protokolu StB (informace
    o lidech,. s nimýž se setkal), dnes ochoten zradit každého, jenom když se na jeho křivý ksicht podívá! Fízli nemají ani charakter, ani čest!
  • tak to poprvé smekám!!! Tentokrát za Becherem plně stojím - na Rusáky platí jenom hrubá síla. Jak můžou, tak roztahujou ten svůj mor - absolutní neúctu k lidské bytosti se všemi důsledky z toho vyplývajícími. Asie. Já volím Evropu, i když pos..anou.
    • A na tebe koncentrák !!!!!!!!!!!!!!!!
  • Von se převlíkne za "bezhlavého rytíře" a bude běhat v noci po cimbuří Pražského hradu aby se ruští turisté polekali! *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Zeman se z chlastu pomátl na rozumu.
  • Tučným podbradkem a prázdnou hlavou vymytou chlastem zastraší Zemanol spolehlivě každého. *12*
    • Von vyzve Putina na souboj, kdo že vypije za večír víc kořalky! *2* *2* *2* *14* *14* *1* *1*
  • chce to méně glutamátu pane president,přesto jste menší zlo než Tragédberg,tak si toho i svých slov važte *1*
  • Já být presidentem ČR, tak vypovím Rusům rovnou válku a vyšlu naše 24 tanky v pěti řadách jako přepadovou skupinu doprovázenou 14 Gripeny.
  • Ja jsem Bc. Kak (VS) a co ste vy? Ste socki a nuly a levicova luza. S vama si ani nevitru
    p r d e l !
    • Ty s tvým titulem jsi určitě absolvoval školu po r. 1990 - před tím vystudovali pouze lidé alespoň s nějakým rozumem. Možná, že jsi Bc přes řiťovlezectví - to by ti odpovídalo. A hlavně si pro příště pamatuj, aby ses neztrapňoval, že v češtině se přepona "VY" píše s tvrdým Y , které se taky nazývá YPSILON , Bc-kreténku!!!
  • Zastrašme Rusko, navrhuje Zeman. "Pokud se putinovi dostanu dost blízko, přikradu se zezadu, a udělám na něj Baf! Kdyby to mělo být zdálky, nechám svého tajemníka nafouknout a prásknout sáček od mouky. Udělal bych to sám, ale pokud by mě ochranka zastřelila, museli by si češi volit nového prezidenta. A to jim rozhodně nemůžu udělat."
  • Zeman chce neustále někoho bombardovat, Srbsko mu nestačilo, tak ho konečně posaďte na invalidní vozíček jako Švejka, myšlením se od sebe neliší, , jinak tam ani nedojde, odvezte ho s pomocí nějaké paní Mullerové do Afgánistánu ať si to tam konečně odzkouší. Talibán ho už z toho blbnutí vyléčí navždy.
    • Zemanol nacpaný v přilbě a neprůstřelné vestě byl v Afgánistánu boží. Divím se, že ta fotka hrdiny není na známkách a v každé třídě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit