Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stačí že tu nahrávají američanům *7*
  • Ty tomu tak rozumíš šmudlo z čech
  • Už jsem to psal jednou: Erdogan Putilinovič a Putilín Erdoganoviš jsou kámoši. Rusáci jako Turčíni, stejná verbež. Obojí jsou myšlení ve středověku a s Turčínama i s Rusákama byly v křesťanské Evropě vždy jenom problémy. Není divu, že se oba kamarádí. Svůj k svému.
  • Erdogan Putilinovič a Putilín Erdoganoviš jsou kámoši. Rusáci jako Turčíni, stejná verbež.
  • Máš rád Turky? Máš rád ty pohanský psy, viď že nemáš?
  • Všichni si tu vesměs hrajete na vlastence, ale jste ubozí! Skutečný vlastenec by NIKDY svými kecy nenahrával Turkům a Arabům, ale ani nikomu jinému. Když už nechci pomáhat, aspoň držím zobák.
  • Předpokládám, že z jejich zatčení musí být nejvíc nadšeni kurdové, za tu medvědí službu co jim poskytli. Očekávám, že měli plné mobily kontaktů, plné foťáky dokumentujících fotek, batohy nacpané dokumenty. To nemluvím o tom, co z nich ještě v base můžou vytlouct. Utvrdili Turky v tom, že je proti nim celý západ a zvýšili tím jejich odhodlání proti YPG bojovat všemi prostředky. I kdyby se z vězení dostali, v což moc nevěřím, tak je příště zastřelí sami kurdové...
  • Užijou si "multikulti". *1* *1* *16*
  • A to můžou mluvit o štěstí, že jsou v Turecku! Kdyby je za tohle zatkli v Saůdské Arábii, už by je řezali bejkovcem! A možná i kamenovali nebo pověsili! *16* *1*
  • No pokud jde o tu nánu /Laň z ráje je její "bojové jméno"/ tak ta, vzhledem k tomu, že prohlásila, že by neměla problém po někom střílet, tak ta by měla v tom tureckém lochu nějaký ten rok pobýt.
    Možná by pak dostala rozum...
  • To je jednoduché - vůbec nic.
    Když jsou tak tupě blbí, nezaslouží si nic jiného, než aby je turci řádně "ohodnotili" za jejich dementnost.
    Jediné co lze ve věci požadovat - aby turecká stran byla ochotna stejným zdejším pablbům poskytovat průběžně zpravodajství - nejlépe filmové o jejich "pobytu" v tureckém kriminále.
  • Libyjcum a dalsim clenum OTAN pres more . Nafukovali by jim cluny .
  • jsou jako ty dvě hlupaně co je zajali tuhle v zakázaném území Pakistánu, či kde. Jen se pevně věří, že se nebude nikdo z ministerstva angažovat, vůbec už se nebudou utrácet žádné veřejné prostředky. A ti od novin nás přestanou krmit hloupými žvásty jako je tady ten. U nás je hezky, nyní i teplo a ti dva ať klidně venku natáhnou ráfy. Tady se po nich nikdo neshání.
  • vyhlásit válku. jen mi trochu dělá starosti článek smlouvy který říká že napadenému členovi NATO přijdou ostatní na pomoc. komu by NATO pomáhalo????
  • Turecké kriminály patří k těm ve světě obávanějším, mučení běžná praxe.

    Ti po převratu pochytaní nevypadali moc v pohodě.
  • Češku zatčenou v Turecku už jednou zachraňovali. Varovali jsme ji, ale marně, říká mluvčí ministerstva.

    Vždyť jsem říkal : Patří do Beřkovic. A kupte jim tam cínové vojáčky ať mají zábavu............
  • Jsou to pitomci, chtěli dobrodružství, tak ho mají. Turci je považují za pomahače teroristů a nic s tím nikdo nenadělá. Já si také osobně myslím, že USA jsou největší teroristé světa a nikdo mi to nevyvrátí.
  • jj ale co s tím
  • https://www.youtube.com/watch?v=xILDcFR41fA
  • Oba patří do Beřkovic !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit