Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi tak. Nějaké emise mě od nákupuju neodradí, VW je dobrá značka a o kvalitní auto mi jde především. Pokud uvidím v Áčkách nebo jiným bazaru noveh model za slušnou cenu, beru - emise neemise
  • Tohle stejně moc lidí neodradí, furt a víc běží reklamy na VW v televizi. Mají reklamu A já si když půjdu třeba do aaa koupit ojeté zkontroluju typ motoru a spíš se budu snažit koupit bez upraveného sw, když ale bude pěkný auto s tím sw tak mi to asi bude jedno. Jezdím lehkou nohou tak ty emise velký nebudou.
  • Závadný?
  • Měli by pak platit nějaký pokuty za vyšší emise, když my ostatní (neškodovkáři a neVWáři) musíme normám vyhovět. Nebo se bude odpouštět, čili měřit stejným metrem, všem???
  • Zajímalo by mne, v čem je ten sw závadný, a jakou může způsobit tou "závadou" škodu? Nebo jde jen o úpravu chodu motoru v určitém režimu, která má vliv jen na vyplnění tabulek formulářů EU? Jak se nová úprava projeví v běžném provozu, má na to vůbec vliv?
    • Závadný není, je to obyčejná ojebávka zákonů. Aby stlačili cenu motoru dolů, vys...ou se na emise a ojebou to SW. Majitel auta jezdí v klidu dál a sviní ovzduší všem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit