Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robejšek bolševik blbejšek? Ať zavčas sklapne!
  • Prezident u mne by měl být člověk jako je Madeleine Albrightová jinak nikoho jiného lepšího neznám, jedině že bych si to vzal jako vedlejšák.
  • Sousedka peče skvělé buchty,má ukončenou základní školu,její názory jsou velmi sofistikované,chodí v čisté zástěře tak zvažujeme že podáme návrh na kandidatúru.Poslancům a senátorům budou buchtičky chutnat takže nemáme obavu že by se nezapojili a jistě připojí své podpisy.Senát je nejen klub důchodců ale ještě i komiků,holt Česko,země neomezených možností bez ohledu na zdravý rozum.Raději se ani neptám,co za tím vězí.
  • Vždycky jsem si myslel, že lidstvo spěje (nebo by mělo spět) k vyrovnanosti, souladu a míru jako podmínkám k trvalému přežití druhu Homo sapiens sapiens. Praví se totiž. že chybami se člověk učí. Běda, za tisíce let se svými chybami nepoučil. Válka stále stíhá válku, ušlechtilá předsevzetí jsou méně než zápach z úst a kdo se neozbrojuje, jako by nebyl. Takže, ač to říkám velice nerad, zástupce zbrojního průmyslu co prezident, nemusí být vždycky špatnou volbou.
    • Neměl pán náhodou munici ve Vrběticích a po zvolení by byl beztrestný?
      Á propó nějaká humanitární válčička či bombardováníčko by se jistě hodilo zbrojařům do krámu,což?
    • Klacek je vždy potřeba
  • Jaké humanistické ideály chce ten zbrojař hlásat jako symbol naší země?
    • To tě nemusí zajímat já ho volím
  • Zbrojař presidentem? Jeden lepší kandidát druhého. Tyhle sebestředné, na pohled arogantní osoby, jsou nevolitelné. Nebo bývalý "bůkmejkr" Horáček-třeba by vedl stát jako Fór- tunu;
    bez komentáře.
    • Ještě chybí na kandidátce nějaký pesař. Není to od slova pes, ale pesar...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit