Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je pravda, že díky nositelné elektronice tak má člověk opravdu mnohem lepší přehled o svém zdraví a o svém pohybu. Já, který má problémy s krevním tlakem oceňuji také to, že mi hodinky dokáží měřit tlak kdykoliv chci. Vybral jsem si chytré hodinky https://www.armodd.cz/armodd-squarz-12-ultimate-cerna/ Jsou perfektní, pěkné hodinky. 

  • Přístup k intimitě člověka by měl být nanejvýš šetrný. V určitých momentech může být šmírácká zdravotní elektronika nepříjemná, stresující, tedy škodlivá.
  • Zdravotní péče nepotřebuje žádnou revoluci, ale potřebuje kvalitní zákon o tom, že o léčbě rozhoduje lékař a ne zdravotní pojišťovna. Zákon o tom, že lékař rozhoduje, který lék či jakou terapii předepíše a ne pojišťovna. Lékař má studium,- pojišťovenšní úředníci mají co?
    Dojde-li k újmě na zdraví, je brán k zodpovědnosti lékař a ne pojišťovna. Probuďme se konečně!!!
    • Já bych se zamyslel i nad tím, jestli je potřeba více zdravotních pojišťoven. Jestli je to opravdu výhodou pro pacienta. Nestačila by nakonec jedna? A musí být vůbec i jedna? Nepřevzaly by práci zdr. pojišťoven pojišťovny komerční?
      Pokud se dobře dívám, je jich sedm. Tzn. Sedm centrálních budov, sedmrát pobočky po celé republice, 7 ředitelů. Takže znovu říkám, jestli by to byl takový průšvih pro pacienty a zdravotnictví , kdyby zůstala třeba jen Všeobecná a ostatní by se zlikvidovaly
    • Nadutí úředníci z pojišťoven si moc roztahují faldy.
  • George Orwell by byl dnes asi v šoku, co na nás dnes vědci a politici PLÁNUJí!!
  • Chytré telefony, chytré televize, chytré hodinky, chytrá auta, chytré náramky, za chvíli budou sledovat i kdy se jdeme vys.at!! , všechno bude "chytré" akorát lidi čím dál blbější!!!! *16* *16* *16* *16*
    • To je tím, že k tomu všemu chytrému máme blbé politiky, kteří ty ííčoviny vymýšlejí.
  • Boha jeho, to bude dobré. Keď budem chcieť vedeť či hen ten robotnik v mojom štáte-podniku robi zo všetkých síl, ale či by mohol robiť viac, spýtam sa lekára vo zdravotnom odbore mojho podniku. Alebo sa sám pozrem dodatabáze. A všici potom budú roniť za mísu čočovice, boha jeho.
  • Už neví coby vymysleli za ptákoviny, aby z lidí dostali peníze. Raději at zajistí zdravé potraviny bez jedů, nezávadnou vodu, čisté životní prostředí a svět bez válek a stresů!!
    BYZNYS je asi daleko důležitější!! *8* *7*
    • To by bylo přeci proti logice a ekonomice, aby byli lidé zdraví. Kolem "léčení" se točí tolik peněz, že si to neumí nikdo z nás ani představit. Podobné je to i s válkami. Příliš mnoho peněz, než aby to boháči oželeli.
      Možná i tato situace v Evropě, která se tady v souvislosti s migranty vytváří je uměle vyvolána a má mít za cíl jediné...... Hádejte co :-(
  • Mě to tedy spíš děsí. Čím dále víc informací o každém z nás putuje někam, nevíme kam. Něco je dobrovolné, něco ne. Jednou se naučí číst naše myšlenky a pak to bude teprve prů... A všechno se zrychluje a zrychluje, takže si vůbec nedovedeme představit, co bude za 30 let, natož za 100 nebo dokonce 200.
    Bude takový život ještě k žití? :-(
  • ty drz piiiicu uuuu ::::: piiiiicooooo:::::: ty se brzo potkáš s nebyvalym zlem z vesmiru piiiicoooo:::::!!!!!!
  • Hlídat zdraví, nebo lidi???


    PCHE !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit