Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je mi velice líto pozustalích a hlavně dětí ale policisté často nastavují krk né proto že by museli ale mají málo rozumu na to aby domysleli následkum a bohužel takhle to dopadá,normální člověk se nepostáví protijedoucímu autu jen český policista,jezdil jsem 20 let kamionem a vím o čem mluvím a ten feták by měl být potrestán tou nejvyšší možnou sazbou ale to život té policistky bohužel nevrátí
  • To je proto, že ho cajti včas nezastřelili! Ale kdyby to udělali, tak se tady zase najde hromada "tzv. ochránců práv zločinců", co začnou vykřikovat hesla o "pojicení brutalitě" a kdoví co ještě! *6* *7* *13*
  • Měl 11x vyslovený zákaz řízení, přesto si z toho evidentně nic nedělal. Chápe to někdo? Proč mu vyslovovali zákaz řízení 11x, proč ne třeba 100x? Po prvním zjištění, že porušil zákaz řízení, zabavit automobil a poslat na měsíc za mříže, jako varování. Být manželem té sražené policistky, tak se na "spravedlnost" našich soudů nespoléhám a na spratka bych si někdy někde počkal.
  • Je zvláštní,že máme hodně zákonů z 50 let a hodně funkčních nesmyslných zákonů,který byli podepsány,za jiné režimy. Špatný je,že chtějí měnit zákony,až když smažka,zabije policajtku.. do té doby jsou tyhle zákony,každýmu lhostejný. Zákony,které máme,vycházejí z hoven a jsou jen pro zakonodárce,kteří si podnikají ikdyž nesmějí. Humus zvaný česko.. není se čemu divit!!! Už někdo zastřelil kriminálníka klause?
  • Jen doufám, že to, že byl pod vlivem drog nebude pro něho "polehčující" okolnost, jak to tak u našich soudů bývá...
    • V Texasu by dostal za vraždu 1. stupně provaz nebo doživotí. Ovšem jenom pokud by nějakou nešťastnou náhodou přežil zatýkání! *1* *1* *1*
  • samozřejmě, je to tragedie, zejména pro rodinu..když jsem ale poslouchal pana policejního prezidenta, jak se k celé záležitosti vyjadřoval, rád bych se ho zeptal, jestli by použil stejná patetická slova i v případě, kdyby ten zdrogovanec nezabil policistku, ale "obyčejného" Ferdu z Polomi...navíc tu mluvil o tom, že dotyčný měl X zákazů řízení a přesto jezdil dál..takže se ptám, co dělala naše policie, co dělala justice a páni poslanci?! Toto není otázka či problém posledních let nýbrž se jako červená nit táhne celým obdobím po "slavné" operetní revoluci, která kryje lumpy, zloděje a podvodníky..to vše pod pláštíkem falešné svobody, práv, spravedlnosti a demokracie, kterou si bohužel každý vysvětluje podle svého...může se pak někdo divit, když někdo vystoupí s programem "tvrdé" ruky, že mu dav bude naslouchat?! A co k tomu řeknou politici? Asi zase jenom bláboly a nicneříkající žvásty o nebezpečí hnědého moru a diktatuře...A přitom k tomu sami přispívají svojí nečinností ...
    • Naprostý souhlas s vaším názorem takže se nebudu dál vyjadřovat ,protože jste řekl vše.Že mu hrozí až 16 let je opravdu směšné.Já bych to řešil tak jako vraždu a tedy natvrdo + postarání se o její dětí do 26 let tj.zaplatit vše co budou potřebovat do věku samostatnosti,protože i když novodobou policii nemiluji jako slušný občan z důvodu frašky pomáhat a chránit tak je mi té ženy líto,protože asi poctivě zasahovala.Já být její partner ve službě tak by byl na tom stejně,ale asi tam byla s hrdinou,který uměl rozdávat vysoké pokuty a body za malé přestupky a ne tvrdě zasáhnout.
  • Kdo nezastaví na výzvu policie-zaměřit a tarasnicí sestřelit.
  • Ano,bohužel máte všichni zde píšící pravdu,ale jak je vidět tak to s naší slavnou justicí ani nehne.
  • KIMCID
    zastřelit
  • že dostane podmínku jako Janoušek měli by ho poslat na dovolenou do Chorvatska....
    • Uz se na podmince pracuje-Janousek mel KREV v alkoholu,neco na posilnenou a drza zenska
      mu skoci Sipku pod kola?Kmotr Janousek ma v CHorvatsku nemovitosti ,mistni se boji mluvit,
      zrejme jim ukazal ,jak pevnou rukou vladne Cesky Kmotr.kez by ho sezral Zralok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit