Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je-li něčeho členem, či dokonce "vede! něco ten postpubertální rozmachaný fracek stropnický, pak je to absolutně nevolitelný subjekt.
  • No, po štěstí si nešlapou, to už mají dávno zašlapané v zemi...

    Je mi vážně nevolno ze všech předvolebních slibů všech stran...

    Lákají voliče a moc dobře vědí, že jejich sliby jsou nesplnitelné...
  • zogofishbox
    To je nějaký vtip? Nebo špatné PR?
    Kvalitní program ??????
    Kupříkladu perly z programu.
    Zatočíme s daňovými ráji..... Jak? Tatínek vyhlásí válku?
    Firmy které prokážou rovnost platů mužů a žen budou mít úlevy na daních....
    On má snad někdo kdo nemá tabulkový plat od státu jiný plat než se dohodl se svým zaměstnavatelem při nástupu? To má zaměstnavatel říci sorry slečno řekla jste si málo já vám dám víc?
    Absurdita roku
  • a pak že zelený mozky jsou jen v Pavlovo armádě, gratuluji Zelení ! *7* *1*
  • http://byznys.ihned.cz/c1-65770260-cinane-maji-pripravene-miliardy-a-chteji-i-ceskou-vodu-zajimaji-se-o-severomoravske-vodarny?utm_source=centrumHP&utm_medium=financebox&utm_content=editor1-recombee&utm_term=position-3

    konečně
  • A co přesně znamená propracovaný?

    například bod 8 plánu dopravy.
    Jednoznačná a 100% lež ... spotřební daň na pohonné hmoty je právě na pokrytí nákladů silnic a dálnic! .

    Jestli to tedy dobře chápu, slovo PROPRACOVANÝ PLÁN je rovnítkem k VYLHANÝ A MAXIMÁLNĚ MANIPULATIVNÍ PLÁN.


    A z bodu 12.( Kvalitní školy, věda a výzkum) se mi tak motá hlava až se mi dělá špatně.
    • spotřební daň + dph na pohonné hmoty se rozhodně neutrácí POUZE za náklady na silnice a dalnice ostatne vyberese ji cca 2-3x vic nez stat vydava celkove na dopravu a to včetně zeleznicni.... a ano kdyby se zkutecne investovala pouze do silnic a dalnic neni potreba vybirat dalnicni poplatky mýtné a ješte by zbylo!
    • Da
  • kdyby napekli koblihy nebo rozdávali Becherovku tak to maj jisté. Možná by stačilo jen pár "bonmotů" a nějaká ta k.nda.
    • Myslím, že by stačilo při společné politické debatě obvinit maminku pana Bělobrádka, že spala v pyžamu s nacistickými symboly a mohl by Stropnický kandidovat i na prezidenta, u nás tenhle voltr funguje.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/441126-z-afriky-muze-prijit-100-milionu-migrantu-varuje-nemecky-ministr.html
    • výborně soudruhu BTW, konečně ti přijede nová sada kladenských klobás, těšíš se ? *14*
      • apač alias BTW ty to musíš vědět asi nejlíp že?
  • Zelení, rudí, modří, oranžoví, bílí, šedí, jakou barvu ještě uvidíme?
  • hlavně ne Top09 a KDU
    • přéééésně, volím KSČM








      WOW !!
      • No co jiného se dá čekat od takového šmejdského potratového zm..da, jako jsi ty zdechlino. Že ano??
      • Takový Strelkov, to by byla volba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit