Přejít na výpis diskuzí

Železnice zaplatila ČEZu přes miliardu a chce po ministerstvu náhradu

12.6.2015 8:08
4 příspěvky

Správa železniční a dopravní cesty (SŽDC) zaplatila společnosti ČEZ přes miliardu korun. Prohrála totiž soudní spor o neodebranou elektřinu. SŽDC teď kvůli neočekávanému výdaji požaduje dotaci od ministerstva dopravy, kterým by pokryla výpadek ze svého rozpočtu. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotace za prohraný soudní spor? V žádném případě.
    Odvolat vedení SŽDC a vzniklou škodu vymáhat po tom, kdo ji způsobil. Tedy po tom, kdo tuto smlouvu uzavřel, schválil a podepsal. V opačném případě ji "odepsat" k tíži SŽDC.
  • ČEZ jistě ke škodě nepřišel, neodebranou elektřinu jistě se ziskem vyvezl. Proto je třeba "prolamovat" limity a drancovat a vyvážet co se dá a našim potomkům zanechat poušť. Dnes je dnes a co bude zítra...
  • kolik zaplatí za takové hospokusničení vedení Českých drah?
  • No a kolik úředníků že železnic bylo hnáno k zodpovědnosti za to že uzavřeli nevýhodnou smlouvu s ČEZ respektive kolik jich nese důsledky za to že uzavřeli kolidující smlouvu s jiným dodavatelem........... Někdo se bez práce napakoval. To je jasné.
    A předpokládám že odměny a třinácté platy se rozdělovaly pravidelně za kvalitně odvedenou práci. Holt státní správa. Kvalita sama. Zvednul bych jim plat a prodloužil dovolenou. Jinak ti dříči padnou únavou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit