Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Zeman byl zvolen naprostou převahou hlasů před zaostalým NIC, a ujal se pevně vlády, za tu krátkou dobu už dokázal rozbít zlodějské pravičácké hnízdo a napravit spoustu lumpáren které stvořil kdysi Havel, který jen hromadil majetek a rozprodával a rozdával stát.Proto mu musíme držet palce,,. *14* *14*
    • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!!,, *14* *14*
      • Vítěztví pana Zemana je přesvědčivé a je zbytečné o něm debatovat,,.! *14*
  • Humusak Zeman se svymi nevolenymi ministry jsou horsi povl,nez 300 Pruzinskych!
    • Zapomněl si napsat prase, ožrala, ú ch y l a feťák. *11*
      • Blb ?? *16*
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající a brumlající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazi: *14* *14* *14*
    • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!!,,, *14* *14*
      • Vítěztví pana Zemana je přesvědčivé a je zbytečné o něm debatovat,. *14*
  • Praní špinavých peněz v přímém přenosu. ǑǑǑ blahoslavený vládče práva a spravedlnosti !
  • Ožralého Zemana volilo 20% dementních občanů a to ještě kvůli jeho estébáckým kecům. Tohle NIC reprezentuje jedině hospodské dementy. *10* *10*
  • No vida, tak tečka na Klause nadával a feď ho chválí, je to kus blba!
  • Bylo zábavné sledovat jak se ve volebním klání snaží Zemana porazit jakýsi koktavý nevzdělaný brumlající NIC, opravdu jsem se smál až mi tekly slzy!!
  • Vítěztví pana Zemana je přesvědčivé a je zbytečné o něm debatovat,,, *14* *14*
    • *1* *1*
  • Pana Zemana zvolilo 80 procent občanů, jediný konkurent bylo ospalé, nevzdělané, brebtající a brumlající NIC, které mu nemohlo konkurovat ani ve snu nebo v bujné fantazii,-. *14* *14* *14*
    • Pan Zeman byl zvolen naprostou převahou hlasů před zaostalým NIC, a ujal se pevně vlády, za tu krátkou dobu už dokázal rozbít zlodějské pravičácké hnízdo a napravit spoustu lumpáren které stvořil kdysi Havel, který jen hromadil majetek a rozprodával a rozdával stát.Proto mu musíme držet palce,. *14* *14* *14*
      • Pan Zeman porazil drtivě Rakušáka s čírem, proto si můžete už jen zapět karaoke, pankovou hymnu s tímto "umělcem."-

        http://www.youtube.com/watch?v=dkl_N7PxjE8 *14* *14* *14*
        • Robertku, bez uz do hajzlu a neotravuj svejme blbejma kecama. *11*
        • Mnoho z toho, co se v ODS odehrávalo za doby Mirka Topolánka a Petra Nečase, nebylo za doby Václava Klause vůbec myslitelné. On prostě silou své osobnosti, svou noblesou, svými nenápadnými ale razantními reakcemi na nějaké náznaky negativního stavu, prostě neponechal prostor oněm špatným lidem, kteří ODS ovládli po jeho odchodu.,.
          • No vidíš tečko ještě polezeš Klausovi do pr...e!!
            • Prostě je to tak, Zeman má vládu pevně v rukou a eliminuje lumpy, musíme mu držet palce!! *14*
  • Dlouhodobá a pilná práce pravicových stran, přinesla konečně své výsledky:
    Ve volbách zvítězí KSČM, ČSSD a SPOZ !
    • Volba Miloše Zemana byla jasná volba, bezpochyb, když vypad Diensbier nebyl nikdo jiný, a jak se ukázalo byla to dobrá volba!!
    • Takze clenove a sympatizanti techto zmrdstran budou osvobozeni od dani,nebo se to tyka pouze jejich uzsiho vedeni - S.komunista Fischer, a s.Milous Debilo-Hruskovic?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit