Přejít na výpis diskuzí

Zeman bude zřejmě bydlet v apartmá na Pražském hradě

5.2.2013 13:16
10 příspěvků

Budoucí prezident Miloš Zeman bude po svém nástupu do funkce bydlet zřejmě v prezidentském apartmá na Pražském hradě. V úvahu připadá i Lumbeho vila na Brusnici, kterou využívá i jeho předchůdce Václav Klaus. Dnes řekl člen Zemanova štábu a předseda SPOZ Vratislav Mynář. Zeman se již dříve nechal slyšet,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vaše starosti na moji hlavu. Kde bude bydlet Zeman? To mu to závidíte? Tu nenávist ze všech stran mu taky závidíte? Ještě si užije pomluv a výpadů od lokajů této vlády. Každý kdo chce něco změnit v této zemi to ví. Bárta je toho zářným příkladem, ale nedal se a pořád je ve hře.
 • Ona se nám vláda asi obmění, Kalousek, Nečas, Kočí, Peak...nemůžou tam být věčně, kalich přetéká. A někdo se možná vrátí. Véčka s Bártou v čele, pokud ho zvolí, by mohli rozhýbat stojaté vody.
 • To je zajímavé co všechno lidem vadí. Kde bude bydlet Zeman, jestli jeho dcera jezdí limuzínou...Jako by na tom záleželo. Stejně jako když plivali na Bártu za to, že půjčoval svoje peníze. Vypadá to, že nám někdo neustále předhazuje "zajímavosti" abychom si nevšímali toho co je v této zemi opravdu špatně. Véčka i s Bártou se vrací, jakých pomluv se dočkáme teď?
 • To jsou ale starosti, kde bude bydlet Zeman! To co je opravdu důležité a děje se denně na naší politické scéně už nikoho nezajímá? Bárta se vrátí a všichni kdo se snaží mu v tom zabránit, včetně našich neúplatných novinářů, budou mít smůlu!
 • Nechutný útok na Zemana,ten je ze všech zatím dvou presidentů nejskromější,protože má v hlavě a ne na hlavě jako ta milka co na něj podala stížnost k ÚS.
  • Jo, má neustále v hlavě. Taktéž v krvi.
 • Je mazanej...Neušetřil by jen čas, ale jak se říká, nebude muset ve svém baráku tak topit, najíst dostane i tu tláču a nějaký ten "ochtlík" na zapití mu taky donesou, důchod mu jde stranou, lidi na pokec za ním taky nějací přijdou, aniž by jim musel osobně jít otevřít a vařit jim kafe, má tam hezký výhled na Prahu s plným servisem okolo své osoby, teplá sprcha bude taky, kdy si jen vzpomene a plat bude mít velmi slušný...Co mu bude scházet ? To by byl hlupák, kdyby jezdil často takovou dálku domů a druhý den ráno zas zpátky do státního zaměstnání a ještě hodně ušetří každý měsíc na inkasu..Tohle nemá každý státní zaměstnanec a lidi všeobecně
  • Hoši a co Havel a Klaus? Myslíš si, že si všechno platil sám?? Nevidíš si dál, než na špičku nosu *1* *1* *1*
   • Hele, a není to jedno? *15*
  • Nooooo, pakliže se první holky umoudřej a budou chtít sdílet spolubydlení, pak to může dopadnou jinak.... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit