Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vy zastydli blb.čkové. Panu presidentovi to na rozdíl od Vás myslí a nemá v hlavě slámu jako vy, což mu nemůžete odpustit. Jenže od na ty Vaše blbý kecy dlabe a dělá dobře. Připos.alý Kárl ten si musí 2 x -3x denně měnit prádlo a je oslavován Vámi jako někdo, i když je pos.anek!!!
  • To dost svědčí o připravenosti armády.Hlavně když prohlásí že to chce nějaký čas, aby se to připravilo.Ještě že není válka a nepotřebujem je my *7* *7*
  • Miloš Becher se zase předvedl. Senilita s demencí si opět podali ruce a Milošek se zřejmě zhlédnul v seriálu MASH. Nedivím se, že řady jeho bodygárdů prořídly, poslouchat stále jeho výjevy, to by nevydržela ani URNA.
  • Rudokožci a Zemanoříťolezci tady zase dokazují své omezené chápání reality, svou nesamostatnost a potřebu mít svého fýrera. Domnívají se, že Zeman ve víróze vyhlásí někomu válku, sedne na koně a začne mávat mečem a pojede v čele vojsk na nepřítele. Nechápou, že o závažných vojenských věcech musí rozhodnout odborníci, štáb na základě zjištěných fakt, jejich vyhodnocení, zvážení a vyhodnocení různých alternativ a vrchní velitel toto rozhodnutí pouze VYHLÁSÍ, ale sám o něm NEROZHODUJE.
    • ... ty nedokazuješ nic, tupče :)))
      • Zjevně jsem se trefil do černého. *1*
  • Poradil se s nadřízeným z Kremlu?
  • Pošleme raději do Jordánská soudruha Zemana bez zpáteční letenky. *14* *14*
    • Ještě bych k němu přidal ty jeho poskoky z hradu, hlavně toho co mu stále nechtějí dát prověrku.
      • Ne, toho jednoho bych tam nepouštěl, požádal by tam o politickej azyl, pak by se stal Jordánským ministrem vnitra a nakonec by tam provedl levicovej puč.
    • Ano, nemocnici nechat tady a vyslat polního Zemana... *1*
    • Výborný nápad...
  • Pan prezident soudruh Zeman je po soudruhovi Putinovi nejvyšší velitel ozbrojených sil ČR! Já to vím, protože mám vysokou politickou v Moskvě. Komu se to nelíbí, skončí v gulagu!
    • To je sice pravda, ale není to císař, král ani car. Takže vyhlašuje, pověřuje, povyšuje, jmenuje atd., ale NEROZHODUJE. I když to možná v důsledku degenerace alkoholem, nikotinem, věkem a marxleninismem nechápe. Takže je to asi jako s tím kladením věnců. Ani ten věnec nemůže položit kdykoliv a kamkoli. *2*
    • ... čau, primitivní dvojníku antidebila, postarej se zde pořádně o sobě rovnou chátru :)))
  • No milošu, milošu, nechlastej tolik, ty jsi myslel poslat tam vodku, co?
  • zase viróza?
  • Pan prezident soudruh Zeman je inteligentní až hanba.
    • ...a ja jsem hamaba protože nejsem inteligentní vůbec :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit