Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně rozumná úvaha z úst našeho pana presidenta!

    Косово je Србиja

  • Vy také nevíte proč spadla budova do které nic nenarazilo? Vypadá to, jako by Duch svatý místo oplodnění pany, zkoušel destrukci železobetonového baráku bez jakéhokoliv vnějšího podnětu - letadla narazila do dvou budov, ale spadly tři budovy! Nebo Vám to "Občane" říkali na školení na US ambasádě jinak? Svěřte se a uleví se Vám, nebudete už žgryndat takové blbosti jako jste žgryndal doposud.

  • Já se naopak v takových situacích vůbec nebavím. Naopak až si ta paní s kosou přijde pro MANa nebo Bureše, tak jim budu přát, aby jim byl odpuštěno a jejich odchod do nenávratna byl bez utrpení.

  • Výrok hodný burana. Ale milí Pražané, užijte si tuto jedovatou houbu dosytosti. Strávení ale bude těžké a bolestivé. 😈

  • Zeman chce? Zeman navrhuje diskusi na toto téma u nejvyšších státních funkcionářů. A sdělil svůj pohled na věc. Nic víc. 

    Já osobně jsem pro to, abychom opravili  tehdejší verdikt, který byl přijat za prapodivných, až nefér okolností. Kosovo je dle mého stále historická součást Srbska.  Jeho krádež je neomluvitelná a způsoby, které k tomu vedly, jsou podpořeny válečným zločinem  a porušením mezinárodního práva. Mnoha aktéry, s hlavním viníkem, a to USA.  😈

  • Dle mého ale je podstatnější, zda občané našeho státu to vidí také tak, nebo jinak. Názor z ciziny mne nezajímá. Není relevantní. A také, občane, toto není téma článku,  mám pravdu?😈

  • KIMCID

    No agenta Tomise/Havla si váží jen jeho přívrženci a komunisté ho každé ráno velebí.

  • Civilizovaný svět považuje jenom dva z našich presidentů za osobnosti, kterých si váží: T. G. Masaryk a V. Havel.

  • Ty ses nechala přešít na kluka ?
  • Mě nepřišel Havlovo konec smutnej, naopak dobře jsem se bavil!

  • A ten článek je o kom, blbe ?
  • Kterého teď myslíte? Zemana nebo Havla. Ta charakteristika je podobná oběma. Ale asi to rozlobí stejné množství příznivců jednoho nebo druhého. 

  • KIMCID

    jj demokracie vyhrál a ty nebreč

  • Na druhou stranu přiznejme si....dokázal víc než ty, deprimovaný, užírající se závistí v bezvýznamných příspěvcích na netu.....🙂

  • Drtivé většině? Stačí si jen připomenout výsledky posledních presidentských voleb:

    Zeman dostal 2 853 390 hlasů, což je 51,36 %; pouze o 150 154 hlasů víc než jeho protikandidát.

    A to při účasti pouhých 66,6 % oprávněných voličů



  • Měli jste nabídnout někoho lepšího. Ale když jste nic neměli na skladě, tak se holt musíte smířit s tím co je......

  • Smutný konec alkoholem zdeptaného, celoživotního neproduktivního parazita a hospodského tlučhuby. Zlostného, mstivého a obklopeného kamarilou kariéristů a zlodějů.
  • Spíš v komnatách bohnické léčebny.
  • Je smutne, ze hradni nam dela ostudu po celem svete...

    Je smutne, ze hradni nehaji nase zajmy, ale cinske...

    Je smutne, ze hradni jeste ''sedi'' na Hrade, no - spis v Lanech...

  • pavel.zajda.7
    Primátor Hřib to Zemanovi řekl natvrdo : Platí vás Čína? Platí vás Rusko? Ano ??!!Tak držte hubu, Zemane!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit