Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muze ho nepodepsat.
  • Zeman připomíná Dona Quichotta, nebo Napoleona, či Putina. Svou ješitnosti chce prosadit svou za každou cenu. Že má ale malou naděj mu jeho poradci zamlčují. Leda by se vláda "poddala". Což při její "síle" není vyloučeno.
  • Velice dobře jsem udělal, že jsem volil prezidenta Zemana.
    • Tos udělal dobře, blbečku! Nebýt Tebe a komunistických hlasů, byl by Zeman v demisi
      odešel zadním vchodem! Vydělals na tom, ale komunismus nezachránils. Ten je defini-tivně v prdeli, i když trpajzlík se snaží. Neuspěje.
    • ano, v tomto pripade ma Zeman pravdu.

      Bohuzel ji mel uz casto a casto ustoupil, doufeme, ze tentokrat ne.
      Zakon je opravdu desny.
      Na KSCM bychom vzpominali jako na velmi demkratickou vladu.

      Ale lide si neuvedomuji, ze tento zakon by jim znicil sanse na slusnou praci a zivobyti, nesjou schopni si to spojit.

      Je velmi ubohe komentovat vzhled presidenta misto jeho konani. Dedinsky ubohe. Je to priznani, ze se neumi ani myslet , ani arumentovat jen pokrikovat beze smyslu.
    • ostapkotab
      jeste lepe by jsi udelal,kdyby jso pošel *1*
  • Proti nejúspěšnějšímu politikovy blízké minulosti i současnosti ani Zeman nic nesvede!Tím politikem samozřejmě myslím Mirka Kalouska, který nejen že ve skutečnosti řídil nečasovu vládu, ale i v současnosti si Sobotka bez jeho svolení nedovolí udělat nic podstatného.Důkazem není jen současné znění Zákona o státní službě, ale i stop revizím církevních restitucím a podobně.Nejhorší na tom ovšem je , že i poslanci ČSSD, vedení nemastným, neslaným a značně servilním Skelnákem ,ve strachu o ztrátu výnosného mandátu, který by v předčasných volbách určitě neobhájili se jako stádečko obháněné psi Miroslava Kalouska, srotili kolem svého zesláblého předsedy a hrají před veřejností hru na stranickou jednotu.Ti čestní a stateční, jako pan Foldyna, Jandák , kteří dokážou tomuto stádečku oponovat, jsou opravdu světlou výjimkou !A tak nezbývá, než konstatovat, že onen popěvek, který putoval za první republiky po staropražských šantánech:"Kudy chodil, tudy škodil, sociální demokrat....)", platí stále!A ani prezident Zeman s tím asi nic neudělá.Vždyť ani na tu skupinku trafikantů, která si říká Ústavní soud, se nedá spoléhat!
    • Není ten popěvek také o tom, že sociální demokrat také krad??? *1* "kudy chodil tudy ¨krad, sociální demokrat" *1* *1*
    • Jo, je to přesně tak!Proto budu v příštích volbách volit komunisty, protože ti alespoň drží slovo a nejsou podělaní z nějakého hulváta Kalouska!
      • Jirko, Tvoje volba komunistů bude lichá stejně, jako jejich účast v Parlamentu. Komunisté tam nejsou ani do páru, ani k ničemu. Jsou jenom vyžírci milionových částek z naších peněz. Bez nic by v Parlamentu nic nescházelo, proto nejsou přínosem, ale škodnou. Ale nemusíš tomu věřit, i když je to naprosto tak. "Lichovní, jako komunisté na Velehradě" - to znáš??? *1* *1*
        • Neni to proto, ze se vase milovane ANo spojilo s CSSD a flandaky? A tudiz vykolovali volice a jejich zvolene kandidaty?
          Je. Chapete to? *11*
  • Souhlasím s názorem presidenta, ale pane Zemane prosím pro příště více pragmatismu a méně bonmotů, takhle se to nedalo poslouchat...
  • Podle toho kdo bude tento zákon prosazovat a hlavně bod politických náměstků,(trochu hoši zapomněli, že už není komunismus, kdy byli politruci). Tak tyto strany již nikdy nevolit, jelikož zase ukáží, jak to myslí doopravdy s tímto rádoby státem. Takže moc stran už bohužel nezbývá, s novými dobyvateli koryt se nedá počítat. Já osobně bych zrušil všechny strany, včetně jejich tučných dotací od státu. na peníze mají strany přeci voliče, ať si je sponzorují. To by bylo najednou málo stran a straníků.
  • Dneska jsem byl u řezníka a na háku tam visela vepřová hlava, ta fotka mi to připomněla...
    • No Karl, že bys zveřejnil i svou fotku? Třeba by jsme se nasmáli ještě víc. K věci - všichni brečí jaký je tady bordel a když se pokusí někdo o nápravu ještě ho kritizujete. Tupí, blbí čehůni které i ty ovce předčí. Ty aspoň jdou za svým beranem a nepřemýšlí jak vypadá.
  • V tom má Zeman pravdu. Asi měl vyjímečně jasnpu hlavu když to prohlásil. A co mají dělat voliči? Občané nebudou volit profláknuté partaje, které ten paskvil prosadí. O ovcané je budou volit dál, když jim slíbí plný žlab a suchý kotec.
  • Jinak moc pěkná fotografie - jak to tady někdo nazval? Ovarová hlava? Výstižné... otylý papaláš, který by se mohl klidně postavit na tribunu vedle Štrougala, Koldera, Biľaka, Indry... typický "nomenklaturní kádr" - kdo si na ně pamatujete, jistě mi dáte za pravdu... *13* *13* *13* To máme ale soudruha prasidenta, fujtajxl!
    • Hells Angel-TECKO;nekritizuj vzhled Zemana,on je jaky je,ale co kdybys nam poslal sve aktualni foto?Myslis ,ze bychom se nepobavili na tvuj ucet nebo jsi krasavec k pohledani?
      Vyjadruj se k thematum ,ale nenapadej lidi dle vzhledu. Slusny clovek to nedela,jen hlupaci
      bez sebevedomi.Respektuj lidi jaci jsou ,pak budes spokojen i sam se sebou.
      • 1) nejsem tečka 2) klidně se bavte na můj účet 3) ne, respektovat určité lidi, které považuji za škůdce a nepřátele nehodlám; respektuju jen ty, kteří si můj respekt něčím zasloužili (není jich málo). 4) spokojení sami se sebou jsou jen namyšlení, sebevědomí hlupáci postrádající sebereflexi - slušný člověk je si vždy příliš vědom vlastních nedostatků, než aby byl spokojen sám se sebou...
        • Pisete sam o sobe, Hells Angel? To jsme radi, ze jste se nam tak predstavil.
  • Zeman má pravdu. Asi kromě zdržovací taktiky s tím nemůže udělat vůbec nic. Ale je přínos i to, že to korytářské svinstvo může veřejně pojmenovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit