Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám pana prezidenta rád a komu se to nelíbí ať mě P R D E L políbí.
    • Nemyslím si že Vám bude Vaše homosexuální sklony hradní šášula opětovat *15*
  • Peroutka jasně napsal to, co napsal. Hnůj, oslavující Hitlera a německý nacismus. Tečka!

    Napsal toho na toto téma hodně. Je mi zcela jedno, zda také "Hitler je gentleman", to, co jsem četl, mi bohatě postačuje k tomu, že Peroutka byl zrádce. Takže vy, simčové a další pakáži zrazující svůj národ, jednou vám tato zrada bude připomenuta. *16* *12* *16*
    • Vy proruský pitomečku, náš národ je český, ne ruský.
      • Ty proamerický mnohonickový kusu vykastrovaného hovězího, tvůj národ není žádný, odcizil ses sám. Dolož zde cokoliv, co má spojítost s mou údajnou propagací čehokoliv ruského. Pakliže ne, tak drž pysk, prolhaný prde! *12* *16* *12*
  • Zeman, vždy ví co říká
    • Když se Zeman trochu probere z "virózy", tak se sám diví co říkal a nevěří tomu. *1*
    • naprosto souhlasím
      • magore snad pochopil o čem píšu??
        • přesně,palec nahoru
          • přesně,palec do řiti
  • Zeman, je prezident zvolený drtivou většinou národa a pravdu má vždy!
    • přesně tak *3*
  • Takže žádný článek neexistuje. Zemane jsi lhář!

    Jen žalujte ČR paní Peroutková. Ať je Zeman další ostudu.
  • má vysoké IQ a proto ho drtivá většina občanů obdivuje a důkaz jistě sežene, neměl by být problém v Peroutkovo oslavných článcích na nacismus tuto frázi najít
    • přesně tak
  • Zeman ve volbách porazil prdidědka a jeho pár voličů to nemůže překousnout, pche, chichichi
    • Tupé ovce skočily na sprosté lži zločince StBáka Zavadila a zvolily si na hrad dlaždiče. K obrazu svému, ale bohužel i k obrazu slušných soudných lidí. A to vůbec není k smíchu.
      • Proč ta starost, vždyť o tebe určitě nejde. jak sám uvádíš, jde o soudné slušné lidi... *1*
    • správně,palec nahoru
  • Zeman, má o Peroutkovi jasno, má jasno i v tom jak vést tuto zem a proto je u valné většiny spoluobčanů velmi oblíben!
  • Proboha, ať už se přestane šťourat v tom "píp" a ať přizná, že ten článek "viděl" při halucinacích v alkoholovém deliriu.
  • Článek prostě neexistuje takže.

    1. Zeman a celá ČR má zase ostudu po celém světě.
    2: Paní Peroutková podává žalobu na stát takže odškodnění nebude platit Zeman
    ale občané ČR:
    3. Zeman bude podruhé soudem označen za lháře.
    • My také "máme věřit", že jsi Simča a nikdo tě taky ještě neviděl. Tak hlasitě toto obhajuješ, až se i lež stane pravdou...?
      • Nabídla jsem ti osobní setkání o prázdninách.

        Nechceš. Tvoje věc. Jen si potom nestěžuj.
        • Nemohu, v tvém zájmu, o prázdninách jsem totiž v Rusku. Leda, že bys za mnou přijela, na daču. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit