Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peroutka jasně napsal to, co napsal. Hnůj, oslavující Hitlera a německý nacismus. Tečka!

    Napsal toho na toto téma hodně. Je mi zcela jedno, zda také "Hitler je gentleman", to, co jsem četl, mi bohatě postačuje k tomu, že Peroutka byl zrádce. Takže vy, simčové a další pakáži zrazující svůj národ, jednou vám tato zrada bude připomenuta. *16* *12* *16*
    • Vy proruský pitomečku, náš národ je český, ne ruský.
      • Ty proamerický mnohonickový kusu vykastrovaného hovězího, tvůj národ není žádný, odcizil ses sám. Dolož zde cokoliv, co má spojítost s mou údajnou propagací čehokoliv ruského. Pakliže ne, tak drž pysk, prolhaný prde! *12* *16* *12*
  • Já mám pana prezidenta rád a komu se to nelíbí ať mě P R D E L políbí.
    • Nemyslím si že Vám bude Vaše homosexuální sklony hradní šášula opětovat *15*
  • obdiv k Hitlerovi je eklující
    • Eklující je Zemanův obdiv k Putinovi
  • To jsi přestřelil.Slova "pan president" atd. to snad ne.Pokud někdo pomlouvá kde koho naváží se do invalidů v rozhlase je oplzlý tak je to jen takový komediant.Moc slušně řečeno.Pokud se někdo u korunovačních klenot nechá vidět jak vrávorá tak je to obyčejmý ožunk.A v neposlední řadě - když je někdo za své jednání veřejně ovajíčkován, tak na Hradě nemá co dělat.A pokud vypisuje odměny za takové trapné hledání článku, nejsme daleko od toho kdy bude vypsána placená veřejná soutěž o jeho parodování přesněji zešměšnění.Toho na hradě!
  • Zemane zase jsi se ztrapnil. Jen tak dál soudruhu. *15* *15*
  • ódy na německý nacismus je k zblití
    • Pane anonymní týdýte ,to že nemůžete pro lživé slinty hradního ovara najít jakékoliv důkazy z vás dělá stejné vemeno jako z ostatních bolševických lhářů.
  • AŤ už jede do Moskvy stoupnout si na Myší oleum, bude tam prý padat ten ruský Progress....
    • Koukám podle toho tvého psaní,ty budeš asi taky pěkný tydlít.
  • se svým obdivem k nacismu dokonce chlubil
  • Marta,Simča,Jana atd. vědí h o v n o a uráží a poučují pana prezidenta Zemana.
  • Prostě Zeman zase lhal a pomlouval. Žádný článek neexistuje.

    Paní Peroutková nepodávejte žalobu na stát ale na soudruha Zemana.
    Ať si svoji hloupost platí ze své a ne z naší kapsy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit