Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omlouvám se ale u pana prezidenta bych nemohl chrápat a také mě došly pleny a nedošel můj řečník Kalous. Váš za chrápání dobře placený Karl.
  • Ubohost titulku je uz fakt priznacna pro clanky tohoto typu...to ma byt uz byt nejaky vladni bulvar?
  • Doufám, že je to naposledy, co se pan Nečas normálně najedl. Teď už to bude jenom hrachová kaše a starý komisárek.
    • No myslím si, že basmani mají dnes mnohem lepší stravu, než většina důchodců. Ale i tak, Péťovi to jen prospěje, občas si švihne nějakej ten rajón a kila nabytá při tom mnohaletým nicnedělání půjdou dolů.
      • A časem nečasem se z něho postupně stane bukvica.
  • Klaus je zval na "tradiční" české jídlo a to je jelení kýta na víně, tak měli dodržet české tradice a udělat "krvavé hody". Ta pakáž by si nic jiného nezasloužila.
  • Tečko je škoda, že tě nepozvali. Ty bys jim ukázal jak se pije a žere zadarmo. Asi by tě rozškubalo a byl by od tebe pokoj.
  • Také becherovka hruškovice tekla proudem. A jelikož místo 17 přišli jenom čtyři, tak to museli za těch zbylých třináct vypít (přece to tam nenechají když je zadara od prasedenta) a nejméně týden z toho budou mít virózu. Některým dokonce museli vypumpovat žaludek. Péťa Unwetter moc litoval, že Nagyová sedí. Kdyby ležela... *1*
  • Ten permanentně ožralej prasák měl mraženou hruškovici?
    • Promiňte modří soudruzi. Já jsem zapoměl, že alkohol se zmrazit nedá.
      • Zamindrákovaný zmodralý prase.
  • Tomu je prece sum a fuk co se deje,jen kdyz zrovna nespi ,pronese par myslenek ,plat mu jde ,at chodi nebo spi.Tak o co bezi?V bezne praci by se neuzivil.
  • Kharl by tam určitě usnul a při jeho oblíbené pozici by se utopil v polévce, to nemohl riskovat!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit