Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V tom má pan prezident pravdu.Ještě štěstí, že nebyl zvolen Okamura, to by potom byl bordel jak hrom
  • Pravicoví kmotři pláčou, levicoví v čele se Sobotkou jsou zděšeni jenom 3 miliony Zemanových voličů je příjemně překvapeno, že prezident není až taková loutka jak se dosud o českých prezidentech tvrdilo.
    PS: Zemanova vláda s Rusnokem na ministerstvu financí byla poslední která dokázala snížit Český státní dluh.
    Všechny úřednické vlády byly tvořeny tak aby se zalíbily většině ve sněmovně, tedy jak kmotrům z ODS tak ČSSD a proto staly za *ovno - nebyly odborníků ale nikoho neohrožující. Tato je dělána natruc oběma a proto na ně muže vysr*t. Pokud bude úspěšná vyhrají volby Zemanovci a po volbách bude vládnout dál ( s malými úpravami)
    a pokud ne horší než Nečasova bude těžko tak proč ji nezkusit ?!
  • Zeman rozkopal pravičákům bábovičky. Ti teď fňukají a snaží se proti němu vyškrabat nějaký paragraf a ti největší hlupáci snad dokonce měnit ústavu. Držím Zemanovi palce.
  • ..."Zeman deptá pravicové politiky. Pláčou, že hlasovali pro přímou volbu"... jak je tak sleduju v různích diskuzních pořadech, tak bych neřekl, že pláčou ...spíš kvičí, jako prase, když jde na porážku ... ale dobře se to poslouchá ... jen ať kvičí ... ale ať to netrvá dlouho, řezník je netrpělivej a voda se už vaří ...
  • Dosavadní vláda ví, že nejméně rok nemá podporu 85% dospělých občanů, 100 000 demonstrací v Praze považovali za mecheche, zákon o exekucích postihl tvrdě milion lidí, nezaměstnanost na 14-ti %, DPH zdražilo všechno, platby na soc a zdrav stouply o poplatky,nemocnice se privatizují a zavírají, školství se redukuje, na ministerstvech jsou skříně plné kostlivců, mafie je snad nesmrtelná, soudnictví má písek v kolečkách,atd atd.
    jaký kredit opravňuje tuto vládu k setrvání, sousední státy nevychází z údivu nad politickou nezralostí pravicových politiků
    Chce to volby a rychle! *10*
    • Já nevycházím z údivu nad Tvojí hloupostí.
      • Já zase obdivuji hloupost tvou, je velká!
  • Jakápak destabilizace systému ??? Právníci si také všechno vykládají, jak se jim to hodí a ne, jak zní Ústava. Zeman po přímém zvolení prezidentem začíná v zemi dělat pořádek a naopak stabilizuje ji na principech demokracie, což je míra účasti lidu na řízení a správě veřejných věcí !!! Což je správné a demokratické !!! Dosavadní vlády jenom kradly a ulejvaly si prachy i do majetků v zahraničí na úkor zbídačování našeho lidu !!! A když jim začíná Zeman přistřihovat zlodějské pracky, tak prý je to destabilizace. Takové právníky by třeba na Islandu naházeli přímo do jícnu rozběsněné sopky. A měli by recht !!!
    • Milouš Lukoilovič Becher-Hruškovice je pouhý neodpovědný, tj. nesvéprávný kladeč věnců pokud to ve své ješitnosti a alkoholové "viróze" nechápe, je třeba mu to velice důrazně připomenout.
      • No vidíš má pravomoce o kterých se ti ani nesnilo, rozbil pravičákům jejich hnízdečko na cimprcampr. *3*
    • naprostý souhlas
  • Dokument z roku 2007 https://www.youtube.com/watch?v=h7UZZkCSXts
    • díky za jeden lajk ! Já vím, dokument má skoro hodinu, ale mně tak nějak ........nevím "bylo z toho smutno " a v tomto světle mi připadaj všechny diskuse ve stylu levý,pravý, oranžový, modrý, modrý, zelený či rudý JAKSI ZBYTEČNÝ ... *11*
  • A proto jsme ho volili! Přáli si spícího, senilního dědka na Kraďouskově špagátě, udělujícího jim milosti po jejich odsouzení, a ono prd.
  • Pravičáci nepláčou, přímo kvičí jak před porážkou.....
  • Ať žije KSČM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Ale v kriminále!
      • Tam půjdeš ty!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit