Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zemanovy proklamace jsou pouhými výstřely do tmy. Dobře ví, že zákon bude platit i bez jeho souhlasu. Nechci polemizovat, zda je zákon dobrý, ale Zeman si musí uvědomit, že jediný zákonodárný orgán je Parlament. Zda se správnými lidmi, je na další diskuzi. Nepřesvědčil je svými argumenty, tak by neměl bránit přijetí tohoto zákona.
  • Prezidentovi Zemanovi byli náměstci celkem lhostejní, ale jenom do té doby než si přečetl úvahu Marečky Bendy, čím by se mohl živit, kdyby nebyl zvolen. Mareček Benda dospěl k závěru, že by mohl dělat náměstka ministra. Přiznám se, že to vyděsilo i mne.
  • Připojuji se k ústavní stížnosti!!!
  • No to jsou mi novinky. doteď jsem si myslel, že zákon přijatý sněmovnou může jen prezident republiky. A tady to vypadá tak, že to může udělat každý uslintaný ožrala s ovarovou tlamou, který se svými lživými žvásty prolhal na hrad. Ach jo, no co se dá dělat, každý národ má takovou tlamu(hlavu) jakou si zaslouží. Proto na pražském hradě smrdí to co tam je.
    • vidím že se ozval ten pravý.Převážná část obyvatel této země si prezidenta zvolila a je ráda,že máme konečně prezidenta,který se dovede za něco postavit.Jestli je zde nějaký uslintaný ožrala,tak jedině ten,kdo napíše něco takového o hlavě států a mrzí mě,že za něco takového není trestně stíhaný.Takoví lide by měli za hanobení hlavy států odsedět minimálně 5 let jako tomu bylo i v minulosti.
      • Martine, nejsi spravedlivý. I když názor Jana na prezidenta je dosti tvrdý, je přece založen na jistých faktech,, které zná celý národ. Takže slez ze stromu a stůj pořádně na zemi..
      • Vážený je vidět, že máte zcela NEjasno - především - toho křiváckého prolhance si nezvolila převážná část občanů, nýbrž pouze pár zoufalých pomatenců. Fakt je v tom, že normální voliči prezidentské volby silně podcenili a tak se na hrad dostalo to co tam je. Nazývat to - vůlí lidu zvoleným předtavitelem státu je více jak směšné - je obecně známo, že to NIC volilo cca 20% oprávněných voličů a to ještě buhví kolik z těch % bylo podvodem.
        A za druhé - hanobení hlavy státu - ano tady je možná možno částečně souhlasit, pouze ale za předpokladu, že to bude "hlava státu - pan prezident" a ne tato kreatura.
        Jinak vyhrožování kriminálem, koncetrákem, popravou, ... byla oblíbená disciplna komoušů - a z náruče které pak strany, že pochází ten váš idol????
    • - -vsuvka - může VETOVAT jen ...
  • Nechápu proč chce Sobotka a jeho přisluhovači zavést novodobé " politruky ". Se Zemanem lze jen souhlasit !!!!
    • Vetovat a pak ÚS, protože jinak to byla je nesplněná pohrůžka. Držte slovo.
      • Ten komediant a držet slovo?? To si děláte legraci.
        Omlouvám se všem poctivým komediantům za označení toho NIC jejich jinak váženým titulem.
    • Sobotka chce opět zavést trafiky pro zkrachovalé politiky jako tomu baylo i za Nečase.Vidím,že příchodem nové vlády se toho v této zemi nezměnilo a jestliže se ústavní soud bude opravdu řídit tomu,nač vznikl,tak dá Zemanovi za pravdu a Sobotka nebude sělat jen naschvály a raději půjde od valu s celou ČSSD i Diensbierem a Humlem
  • pohrobek! Je to stejný charakter, jako V.K. - Velký Kradeník! *1*
  • jak poleno!

    Nepochopím, jak může být presidentem! *8*
    • protože jsme si jej zvolili
      • Mluvte laskavě v jednotném čísle - já ani nikdo z statísíců dalších normálních lidí - oprávněných voličů takové ....... -by nedal hlas ani za pověstné "zlaté prase". Takovou hnídu do kožichu mohlo nasadit jen pár nešťastníků, věřících křiváckým chlístům a lžím té uslintané ovarové tlamy.
  • Prezidentské veto je stejně zbytečné jako senátní. Mohou přijetí zákonů jen
    oddalovat ale ne jim zabránit. Sněmovna si vždy prosadí co chce. Kalousek si
    prosadil restituční zlodějnu přes odpor 80 procent občanů a církevním pánům
    vůbec nevadí že prošla jen díky hlasu odsouzeného korupčníka z ODS:

    Je s podivem že dosud žádná partaj nenavrhla zrušení flákárny jménem senát. Korýtka
    pro členy jsou přednější. Jen Sládkova strana SPR RSČ byla proti senátu - od těch dob nikdo.
    • Nač máme zbýtečné ústavy jako ten pro zkoumání totalitních režimů,ten by se měl zrušit jako první a ne ždimat peníze z kapes daňových poplatníků.Prezident má pravdu,nač opět prosazovat trafiky pro zkrachovalé politiky.Sotka ačvěděl,že hlava státu je proti,naschvál toto prasadil a věřím,že ústavní soud tomu uděla přítrž.
    • byl h o v a d o, já jsem s ním mluvil asi v devadesátemprvním roku, bohužel i mu šlo jenom o korýtko!

      A to jsem v ty jeho ideály dokonce i věřil, že je potřeba ty staré komunisty naházet do Vltavy!
  • Už běžte s ODS a jejími názory do ř i t i.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit