Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi Zemana líto, ale že nedal Grose zavčas zavřít a napomáhal k rozkradení našeho majetku to se mu odpustit nedá. Být vtipný a hovorný to nestačí,
  • Nevím,každý v tv jen kecá a kecá jak není důležitý.Nic se neděje než samé kecání,kdo,kde co a jak.Plnou hubu demokracie a bůh ví čeho ještě.No,po boji každý generál,že. *12* *10*
  • Tato Nečasova vláda se zesměšnila sama i bez Zemana
  • Jsi tlustý a vyžraný, kážeš vodu a piješ víno. Rozdáváš statisícové odměny a co ještě chceš po chudácích. Ti už nemají ani na jídlo a bydlení. Důchody jsou malé a ještě jim chceš vzít co? Že se nestydíš. Dětí se rodí málo, asi proč? Je to všechno vina této vlády. Kradete jako straky, sebrat vám majetky, Kalousek už se zABEZPEČUJE, UŽ SE RADĚJI ROZVEDL, ABY JIM MAJETEK NEMOHL NIKDO VZÍT. Hanba této vládě. Hanba NečaSOVI.
  • Nečas je jen nasazená loutka. Lže a pomlouvá, stejně je to jeho politická smrt. Pan Zeman je někdo, ale Nečas je..................
  • Zeman byl jedním z lumpů.kteří pomáhali rozprodat tuto zemi,Kde se v něm bere ta drzost,že chce kandidovat na prezidenta.Také jeden kdo sází na troubovitost obyčejného českého blba.Zasluhoval by spráskat zadek bejkovcem.
  • je stejný darebák jako je Klaus!
    Nakonec byli spolu v tom prognostickém estébáckém spolku! *3*
  • Ať jde Zeman do p--le !!! Nebývám sprostý ale poslechněte si ho co slintal v 1989 na letenské pláni !!! Lhal jak to h--do !!! Kde je republika dnes,když tenkrát vykládal jak jsme zaostalí ???
    Takže pozavírat všechny a znárodnit jim co rozkradli a rozprodali !!!

    http://www.youtube.com/watch?v=Oh4BH3_Y0H8
    • ... říkal, neříkal, ... nic jsem neslyšel, ale to co mi říkali v práci, co se děje, tak jsem jim řekl, jen jděte manifestovat, když chcete kapitalismus ... a nyní ... jsou to všichni jedna banda ... a slušný lidi už buď umřeli, nebo tenhle bordel dožijí *3* ... ještě, že jsem necinkal klíči tomu vožralovi ... stejně jak někdo huláká na balkóně tak to stojí zato ... "Právě jsem se vrátil z Hradu" ... a to měl v rukávě milice ... hmm, no a tihle zase chtějí na Hrad *10*
  • Nechte dédka dožít na Vysočině,klepal kladívkem do kamene a nakonec peníze v čudu,
    dálnice nikde,.Tenhle stát potŕebuje nové tváře a hlavně aspoň stŕedního věku a né dědky
    nebo ušiślané pseudočechy,nebo pŕiblblý dítka tkzv.disidentů -hmyz,netáhla,zrůdný zjevy
    a baby ještě hnusnější.
  • Pan Polách má jistě pravdu o pozorování p.Zemana s tím, že je to autorita bez chyb.
    Ale pokud jde o tu MUS co kdyby si to rodiné stříbro stát nechal a nerostné bohatství nechal v rukou státu. Jenže i ti ČSSD se nechtěli o nic starat. Tak se všeho zbavovali právě tak jako ODS. To špatní hospodáři dělají odvěkův, že prodávají majetek, který by jim přinášel užitek ale museli by se o něj starat!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit