Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen at si kluk da, na ty s.acky kolem sebe potrebuje silu a nadhled. Kdo mu to zavidi a na silu se masochisticky zinyruje, protoze je to "trendy, , in a cool a ready", je jenom vyseptalej kostitras, co se pri prvnim fouknuti severaku slozi. Jo, jo, ranni ptace dal doskace, vic toho sezere a driv umre. *1* *1*
  • Otevřu stránku a vidím tu nechutnou vepřovou tlamu. To tomu nebude nikdy konec, to si to uslintané prohlané křivácké podrazácké ožralé NIC myslí že jsme všichni na úrovni jeho IQvydlabané tykve?
    Ty šm...de, 17. to nebylo proti listopadu, to patřilo tobě a bude jen houšť a častěji, pokud se buď nespakuješ a nepotáhneš a nebo tě netrefí.
    • Ty to musíš mít v životě velmi těžké. Nesmíš tolik koukat do knížky se zrcátkama *15*
    • Já už ty jeho vepřové líčka taky nemůžu ani vidět, čumí z každých novin, on to beztak o těch svých kunndách řekl schválně, aby odevšad byla jeho ovarová lembera poznat *1*
  • To bych nebyl čapisral, abych se tu nevysral. Jupíííííí
  • M. Zeman v demisi, President Unda Unda, nevydrží ani tolik co syfiltik Kléma! Na to je příliš
    prožraný!
  • tady je teda diskuse , jestli byli ti sprostáčci s červenými kartami i na tom náměstí v Praze ,tak se tomu nedivím ,jaká pakáž se tam slétla
    • pakáž? Vy jste tam byl, že hodnotíte? Byli to zřejmě lidé, kteří se neschovávají za anonymní psaní, a dají svému protestu aspoň tvář.
      • Takys tam byl, taky? Prej kazdej dostal za ucast od velvyslanectvi SSA dva litry. Tak sis aspon privydelal a nemusis chvilku chodit vybirat popelaky. *1*
      • Klídek, tys tam taky nebyl Čapisrale. 17. jsou tu od tebe zablitý všechny diskuze, jako obvykle. Samozřejmě anonymně pod několika nicky, tak jak to umíš jen ty, srabe *5*
  • Já se zase domnívám, že sám prezident Zeman je ostudou našeho národa, i když si sám o sobě myslí, že on sám je výkvětem. Jeho vystupování poslední týdny ukazuji, že moje domněnky jsou zřejmě pravdivé. Navíc po tom všem ještě setrvávat na tom, že on je v právu a IN, tak to je už vrchol ješitnosti a ztráty soudnosti. Škoda, že nemá kolem sebe slušné a moudré rádce, kterým pojem morálka něco říká. Dali by na něj větší pozor. Se slovy preziden Zeman už bude pořád spojena světová ostuda českého národa. *7*
    • Ostudou jste vy Prazaci, co jste na Albertove mavali stranickymi knizkami jak blbi komanci na VRSR a trefovali se do nemeckeho presidenta vejci, dzixy. *7*
  • Tento protest proti našemu prezidentovi byl zcela záměrně organizován s cílem ho dehonestovat
    před prezidenty.Je směšné se domnívat,že hlavním důvodem těch pražských slušňáků byly
    prezidentovy vulgarity.Věřím,že je to začátek nekalé cesty Zemana zničit !!!Pane prezidente,
    jsme s Vámi .Jste náš a žádný zbohatlík ,tunelář ,zpanštělý chudáček Vás nemůže porazit.
    Nedovolíme to !!! *16*
    • to dovolím, a ráda.
    • Ty žasnoucí důchodče, spíše hňupe! Vždyť ho vidíš, kuva, a furt chlastá. Musíš být pěkně
      blbý! - On se zničí sám!
      • Hnup jsi ty sam, jak ctu.
    • Prosím, prosím, nepište náš prezident. Pište si klidně můj prezident, ale do nás ostatních normálních se nenavážejte. Prezidentem nás normálních lidí může být jen člověk a to zeman rozhodně není.
      • Je prezidentem vsech obcanu i ovcanu jako jsi ty, at se ti to libi nebo ne a ty urad prezidenta musis zkratka respektovat, jelikoz to mas za povinnost ze zakona. Ja taky havla nemusel a prece jsem respektoval jeho urad. Tak ukaz, ze nejsi takovy dobytek, jak ukazujes a bude to v lajne, blbe.
        • Pokud bude prezident prezidentem a ne nelidskou sra..kou, pak s tím nebudu mít problém. Respektovat le nějakého rusofilného řiťolezce zmrdského skřeta puina?? Ani náhodou.
          • Nas prezident je Putin? Asi to mas dost v palici pomotany. A jinak ti asi tece mliko po brade, protoze kdybys prohlasoval za totace, ze prezident neni tvuj prezident, tak bys do pul hodky sbiral zuby z chodniku po mirnem policejnim zasahu. To jsem byl blbej, kdyz jsem si to vsechno protrpel kvuli vydavani duchovniho casopisu. Tehdy jsem si myslel, ze kdyz se to otoci, tak vsichni budou stastnejsi. Ale kdyz ted vidim takovy rozezrany parchanty, kteri si pomalu neumi utrit ani p.del sami, jak si otviraji drzku na statni hodnoty garantovane ustavou, tak me mrzi, ze jsem to delal. Meli mi polisi nalozit vic, aby se mi rozsvitilo. Spinit se s takovym svinstvem me fakt nebavi. *12*
      • Normální je nekouřit buzno!
    • Jen pro vaši informaci - jak je to NIC asi oblíbené - petice pro jeho odstoupení již má více jak 90tisíc podpisů a další každým okamžikem přibývají.
      Chcete snad tvrdtit, že všechno jsou to jen nastrčné figury jakým si ohavným kaspitalistou.
      Nebuďte směšní - potáhne a brzy.
      • Devadesat tisic, to je jak plivnuti do more. Ty asi budes fakt komik, kdyz se ohanis takovou hovadinou, nebo neznas vysledky voleb. Asi budes plem-plem na palici, jak rikaji hakosi. *1*
      • Hele imbecile, zase totéž svinstvo a dobytek, co plakalo u hrobu gaunera, přejmenovalo po něm letiště a krade pod rouškou "demokracie". Uvědom si hnuse, pokud nebudeme platit daně, chcípnete hlady protože jste k ho... a žijete zbytečně. Vás by měli sterilizovat protože jste plevel společnosti! A s tím 0,1 % imbecilů jako jsi ty si můžeš vytřít tvou hemeroidy rozežranou prd... zjebe!
        • I kdyby jsi se hnído pos..al do kopce a za roh nebude to vaše tupé prochlastané hov...ské nic prezidente nikho z normálních lidí, ale dále jen bečka s tupou uslintanou vepřovou prolhanou tlamou.
    • Prosím můžete dešifrovat - Nedovolíme to! Kdo to je, že píšete v množném čísle?
      Vždyť celý národ až na pár vyjímek vašeho typu nemůže to zlolajné NIC ani cítit.
      Kam vleze a otvře tu svoji prasečí uslintanou držku, tam vyzvrací nějaký žvást na úrovni mezinárodní ostudy.
      Čím dříve potáhne tím lépe. Pokud se včas nespakuje a nepotáhne bude to porvé co bude senát projednávat jeho odvolání a věřte tomu, že to projde.
      • Kdybys mel alespon ctvrtinu vedomosti a inteligence co ma on, tak si o sobe budes myslet, ze jsi Einstein, ty deg.ne. *1*
      • Ty seš asi dobře vyhrabanej, komu jsi to diktoval ty degéne tupej!
  • Je pravda, že nejvyšší představitel státu by taková slova používat neměl. Diskredituje nejen sebe, ale také nás. Pussy Riot se dá přeložit třeba "hanlivý výraz pro ženské přirození" a tak podobně.
    Na druhé straně je patrné, že toto byl pro jeho odpůrce zástupný problém. Ne studenti, nýbrž pravicoví politici rozpoutali honičku na prostořekého nepřítele. Za jeho realistickou mezinárodní politiku. Nenahrává Západu jako Havel, jenž byl příčinou ztráty trhů a tedy i ekonomického úpadku země. No a nezkušení mladí lidé se opět nechali zneužít. A tak to bude i v budoucnu.
    Myslím, že poklonkováním Západu a vměšováním do věcí cizího státu nám malým pšenka nepokvete. Jo, Američané, Němci, F, A, si to dovolit mohou, jsou totiž hospodářsky odolnější. My jsme jako žába, která se v bajce tak nafukovala až praskla. Nehledě k tomu, že ani neznáme do detailů společenské poměry v těch státech. A navíc se říká"mají takovou vládu jakou si zaslouží". Chějí- li jinou, ať si ji vybojují. Jako my v roce 89. *12*
  • Kdyby ses ožralo choval, když už ne jako prezident, ale alespoň jako člověk, kterej rektálně horolezcuje u Rusáků a Číňanů tak bychom se s tím, i když těžce, smířili....
    • Váš slovník je stejný jak ten, co ho začal prezident používat po zbožštění
      chování C. Putny - profesora. Akademická věřejnost si to vyžádala.
      Pokud čte internetové diskuze, tak tam rovněž, zejména od těch osvícených
      hlav moc slušnosti nepobere. Ty úvahy o převýchově Číňanů jsou opravdu
      duchaplné.
  • Když poslouchám rozhovor prezidenta Zemana s novináři,tak musim uznat,že novináři působí dojmem blbců.Zkrátka a prostě na něho nemají.
    • Když poslouchám rozhovor Zemana s novináři, obvykle nejsem schopen rozeznat, jestli mluví skutečný Zeman, nebo jeho parodující imitátor ...
      I ve většině televizních záběrů vypadá jako svůj vlastní "gumák", často i hůř *9*
      • Zato vy dva /zEman i Cech/inteligenci i krasou primo "oplyvate". *15*
    • Ty jsi evidentně jeden z těch novinářů,které popisuješ *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit