Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanhorne

     "a ukázat, zda něco umím, nebo neumím," dodala Malá."

    Nemusi nic ukazovat, protoze pod patronatem Zemana a Burese urcite dokaze pozoruhodne veci.

  • Ta soudružka to myslela dobře. Ten, kdo je ve vládě, v parlamentu, na kraji, v krajském zastupitelstvu by neměl být trestně stíhán. jedině po skončení volebního období, pokud nebude znovu zvolen. Imunita je pro všechny velmi potřebná.
  • Co ta tam chce delat...?!
    • Pálit Hrabišovi brko...
  • To je taková brněnská Eva Braunová...
  • Rádoby car gosudar Becherovič si ověřoval jak bude poslušná a zda bude plnit jeho pokyny. Musí také podat hlášení do Kremlu o tom jakou bude mít bývalá a potenciálně budoucí česká gubernie vládu.
    • KIMCID
      gosudar Becherovič je to co máš místo mozku
  • Spoluvlastnictví firmy poskytující nebakovní drobné(?) úvěry za nebankovní úroky a pokuty při nesplácení (lidově se tomu říká lichva), i když od minulého pátku bylo zrušeno převodem na manžela, je nejlepší kvalifikací na vedení ministerstva spravedlnosti a také pro řešení v Evropě nevídaného zatížení obyvatel (týká se skoro 10%) exekučními řízeními.
  • Poslouchal jsem chvíli prohlášení pí. Malé, kdy ji po přijetí zpovídala jistá novinářka. Tolik "éček" z obou stran v průběhu dvou minut jsem už dlouho neslyšel. Při vší úctě-takový ústní projev "po" dvou vysokých školách? To trhá uši.
    • Ono je to nejen mezi politiky, ale i u  rozhlasových reportérů, samé ...ehm...ehm...é...é..., drmolení, opakování slov, polykání koncovek...
      Takhle mluvit když jsem chodil do školy, jéé, to by byl průšvih. My jsme se také museli učit nazpaměť básničky a ono to mělo svůj význam: cvičila se správná a srozumitelná výslovnost a paměť.
      • Především kobliháři se vyznačují podobnou dikcí.
        • KIMCID
          a tou vaší dikcí je mluva jak Kalousek?
          • Proti tomu slovenskýmu dobytkovi,mluví táta Kalousek jako kniha!
            • KIMCID
              Ano opilec Kalousek mluví jako kniha mrtvých.
              • Reakce na příspěvek:

                Kalousek měl bejt dávno v erdeli ,ale čobolák už měl být na Slovensku v teplákách a né aby si z něj udělali v Česku premiera.
  • KIMCID
    Doteď tam byl Pelikán z ANO,tak proč ne Malá z ANO?
    • Pelikán měl alespoň vzdělání, tato paní se ještě tak vyzná v exekucích 😍
    • Kobliháři by se neměli k čemukoliv vyjadřovat. Je to banda jednoduchů.
      • igráčci bez mozků toť jednolitá síla hnutí nenažranců z ANO neb tam může mít mozek jen movitý čobol a u ostatních je to nepotřebná věc a ted ještě zařídit aby to tak bylo i u nepříznivců.
      • KIMCID
        Tak podle vašeho příspěvku jste asi koblihář :D
        • tak zazněla odpoveď igráčka🙂co Vás na tom Slovákovi co ho nechtěj ani doma fascinuje?Prachy ,sakra to si je neumíte vydělat jinak?
        • No, jestli volíš tu slovenskou estébáckou zrůdu,tak nevím,kdo znás dvou je koblihář. Jo a ještě jsem zapomněl na trenkopala hradního,kterému asi děláš maskota.
          • KIMCID
            Havel už je mrtvej nekopat.Ale jako masko na kouli od tažnýho by se hodil nejvíc.
            • jo to je ta ucta k prezidentům ke které se klaníte když jde o Zemana,a to jsem Havla nemusel za jeho postoje k odsunu a válce v Jugoslávii,ale přesto si ho jako symbolu vážím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit