Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Duo komoušských STB-ckých gaunerů zplácalo do hromady smečku všehoschopných psychopatů, no co chcete od dvou takových swiní víc - komoušská uslintaně populisticky a křivácky žvástavá rusofilcka a megazlodějský komoušský konfident jehož nesmyslně chvástavé populisticky žvástavé zvratky snad nemá ani cenu komentovat.

    To vše "posvěceno" zločineckou smečkou, v čele s dalším "výtečníkem" - STb-ckým práskačem - genitálním nájemníkem toho jejich ÚV KSČ - se směšnou příponou M - která nic nemění na tom, že co komouš to zločinec.

  • Jenom by mě zajímalo zda soudruh premiér už zaplatil těch 15000 clo za věci, které si s tou jeho Marfušou, nakoupili v USA a když se vracel, snažili se je ututlat před celníky. Vím, že tenkrát to z něho dolovali dost dlouho a nějak se k tomu neměl, ten hlasatel poctivosti a morálky.
  • Copak se v Brně rodí jenom krá.y? Viz. Malá,Schillerová...
  • Pěkná galérka všehoschopných trotlů. Zvlášť pěkná tam je ta Taťána. Jak vyšitá postava vzorné dojičky ze sovětského filmu z období budování kolchozů. Vyloženě mongolská tlama co nemá s Evropou geneticky nic společnýho.
  • Puč byl dokonán...
    • Takže puč znamená: předseda politického subjektu, který zvítězil v demokratických volbách, byl pověřen sestavením vlády a tu sestavil.
      Přesně podle: George Orwell, 1984, Londýn 1949
    • Tak nám vládnou konfidenti StB MAN a BUREŠ a další konfident StB FALMER se v pozadí spokojeně usmívá.
  • zeman v roce 2011 řekl, že babiš nesplnil smlouvu při privatizaci Unipetrolu a proto pro něho nedůvěryhodný politik. A teď nám tohoto nedůvěryhodného politika podruhé nacpal jako premiéra České republiky. To je ale balast !
  • Karel Hvížďala: Knížecí život. Rozhovor s Karlem Schwarzenbergem.

    Moc zajímavá knížka.

  • Vseho jen do casu...

    Az se ucho utrhne...

    Kdo jinemu jamu kopa...

    Na kazdou svini...

    Bozi mlyny...

    Atd...atd...

    • Co si stádo ovcí a p.tomců zvolilo, k obrazu svému, to tam je.
      Slovy Karla Kryla "budeme zase rýt d.žkou v zemi.
      • Neustále se jen hloupě opakujete bez jakéhokoliv věcného argumentu. Stádo ovcí si zvolilo vládu k obrazu svému, ale velké stádo méně inteligentních ani k volbám nešlo, tudíž jsou to právě oni, kdo zvolil současný stav, se kterým jsem já osobně vcelku spokojen. Tedy až na účast socanů ve vládě. Karla Kryla bych si do úst nebral, neboť jen velmi malé procento občanů této země má důvod k rytí čímsi v zemi a ani vy jím nejste, máte-li dost ,"zbytečných" peněz k vyhazování za net. Jsem rád, že patřím k ovcím.
      • Sice patřím, tedy podle vás, do stáda ovcí a p.tomců, ale po četbě vašich věcných a fakty podložených příspěvků mi to nevadí ani v nejmenším. Spíš je to pobídkou k udržení "linie" i v budoucnu.
        Jinak: držkou v zemi neryji. Je ale trochu zajímavé pozorovat ty v zemi ryjící, třeba vás. A je to skutečně jen trochu zajímavé, dosti smutné a hodně disgustující. Nic víc.
        • Synáčku  (filius 😉), chápu, že za koblihy se ta "linie" drží. Ale nějaký věcný argument by nebyl? 😀
          • Věcný argument? To jako za(na) ty koblihy?
            Nebo jako odpověď na váš statistický údaj "stádo ovcí a p.tomců"?
            Ale děkuji, že jste thesi z mého příspěvku potvrdil tak rychle.
            Pro pořádek: Můj zaměstnavatel sídlí v Dubaji, koblihy k odměňování nepoužívá a dění na naší politické scéně je mu lhostejné. Nedávno tvrdil, že Brexit ho nijak neovlivní a pro jistotu zaměstnancům zvýšil mzdu. Abyste to pochopil i vy: v Kč.

        • Jaké koryto máte u toho slovenskýho doby.ka?
          • Omlouvám se, ale řeči vašeho kmene nerozumím.
            Podle tónu ovšem odhaduji, že vám mohu poděkovat za potvrzení these vyslovené v příspěvku, na který reagujete.
            • Filius, to vypadá, že jsi vylezl z hrobu, páč  " these " se psala naposledy, někdy koncem protektorátu BuM. 😀 Měl by sis trošku oprášit češtinu.
              • Reakce na příspěvek:

                Vy, použiv v oslovení nominativu, mne vyzýváte, abych si oprášil češtinu?
                Neměl byste si oprášit češtinu spíše vy?
    • Teta Kateřina  Kolobezka 1.
      Co dodat?
      Snad jen:
      <pre>Črta sie odžehnati muože —
      rač zlé baby uchovati, Bože!</pre>

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit