Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • češi jsou idioti zaloužej si takovýho prasodenta
  • Pro opilce je politika nejrychlejší cesta k dobrému korytu.To už poznal opilec Jelcin.Opilec Havel i opilec Zeman.
  • Prezident má pravdu.Místo činu osobně podrobně prostudoval, s experty vedl dlouhé odborné diskuse a když se pak probral ze svého pravidelného becherovského rauše, bylo mu hned jasné, kdo to všechno zavinil!
  • Zajímá mně,proč se Zeman tak vehementně nezajímá o Američana,který u nás zavraždil celou rodinu a je v klidku v americe.Jestli si amerika myslí že její občané k nám budou jezdit vraždit bez trestně tak jsou na omylu,mohou očekávat,že se z amerických občanů pro nás stanou persony non grata a americký pas jim nebude zárukou bezpečnosti v naší zemi.Své americké moresy tady zkoušet nebudou,vrah patří za mříže.
  • po několika becherovkách ,až se probere vše bude jinak *1*
  • mi napadlo nemaj voni všichni tu virozu nejak dlouho ze nevidej na radary a nebo nakoupili vodku levne z ČR a pak chapu že už nevidej
    • v Soči se s nim dachmal na lanovce a najednou je zle ., nezdvořák jeden!!!
  • Zeman mel videni mezi dvema deliriema?
  • Volil jsem ho jako menší zlo no ale i když je to prezident no a tak když je nejhůř tak si aspoň zopakuji Švejkovi hlášky jinak bych byl úplně tumpachovej z takovej rozumbradů !
    http://www.fdb.cz/film/dobry-vojak-svejk/hlasky/6602
  • Češi opět v roli chytré horákyně víme ho v no jen si to nikde ne po s r a t
  • Fašistovi Putinovi to nevyšlo a je absolutně v prd.li, sviňák bolševickej!
    • Kdo seje vítr, sklízí bouři. A ten vítr zasel fašista Putin. Asi netušil, že ti jeho připitomělí a ožralí teroristi uviděj letadlo a tak ho bez uvažování "sundají". Ti primitivové neuznávají žádná pravidla, jedině sílu jak jsou zvyklí ze svých stepí.
      • To co se děje na Ukrajině je jen pokračování majdanu , američtí zabijáci se už utabořili na furt na Ukrajině , jsou to dlouholetí žoldáci ti se nic jiného nenaučili používají jen to co jím zustalo ze stepí /amerických/ čili inteligence žádná ale bohaté zkušenosti ze zabíjení. Evropa ale není západ.
        • "Američtí zabijáci"? ... Hulíš asi dobrej matroš ...
    • Ty jsi česká sv-ně máš to v genech.
      • *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit