Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už  vymr-danec a prakunda sajmonova alias bbbbbb blije na diskuzi Tischcali. Na tebe ty pracuraku Sajmone jsme se moc tesili. Muzes to nechat zase vymazat, ty hovadoo tischcalacky.....ha...ha..

  • Vždyť proto mu říkali Véna Bombarďák.

  • Zeman tam snad jede, ne? Taky se divím, chrchlá, musejí ho už   přenášet z místa na místo, ale pro chlast udělá vše....
  • Chrchlu by tam nepustili, za jeho "humanitární" bombardování!

  • Snad jim to Ovar náležitě vysvětlí....


  • Srbové by si tam měli toho ruského prostituta už nechat navždy !!Mohli by si s  ním vyříkat, proč je nechal bombardovat ?
  • KIMCID

    Paranoia s tebou cloumá?Do mě se nese. Já stín nic nemám

  • KIMCID

    Nebo Izrael

  • Tupý KIMCIDe, neumíš si psát ty svoje bolševické slinty pod svým nickem ?
  • TheGGG

    Kosovo je neexistující pseudo-stát podobně jako Palestina...

  • Přání otcem myšlenky. 

  • Jeden z mnoha zločinů vrahů v oblecích v čele tohoto umělého státu. 

  • To je Váš problém a pro mne zbytečná starost...

    A jezdit do Kosova na dovolenou? Spíš se poklonit památce hrdinů, co padli na Kosově poli v boji proti musulmanům!

  • Jojo příslušníci UÇK páchali těžké zločiny. "Žlutý dům" na severu Albánie, byl jedním z míst nelegálních chirurgických zákroků pro získávání lidských orgánů.

  • Bez zaujatosti. Podívejte se na životopisy a profily představitelů Kosova. Obchodníci s lidskými orgány, gangsteři a mafiáni. 

    A takovou sebranku naše země oficiálně uznala jako stát?!!!! Hanba 

  • pan prezident je frajer, Kosovo je část Srbska ukradené teroristama z USA a naším ožralým bombarďákem Vaškem Veškrnou

  • Nechte si tu vaši hlášku vytisknout na triko a jeďte do Kosova na dovolenou, oni vám to muslimští soudruzi vysvětlí vy hrdino.
  • Sedm kulí ................ ?
  • Косово je Србиja!

  • Tak to si určitě kosovští cigoši sednou na zadek, hned co přivezou Mildu na golfovém vozíku odevzdaji ukradenou zem srbům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit