Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasnáčko, páčko by tam už nedošel tyvogo,tedy došel bosky bez botky tyvogo,ale bosky se mužeš klepnout do kuřího vočka jo ta dna tyvogo dna dna dna vogo
  • Ani George Clooney ani papež František,tak co jako? Sorry jako.
  • Jen žasnu, jaké příspěvky se objevují pod článkem, který se zabývá odchodem jednoho z největších mužů Bohemie.
  • Cenzor si vzal dovolenou a nebo odešel, protože nedostal zaplaceno? *15*
  • Já jsem slyšela pěknou básníčku " kdo to tu leží po litru whisky, zase pochcanej a pěkně nalitej, říkají mu Veškrna zrzavej zrzavej Veškrna".. *1* *1* *1*
    • Jana pitcha z OL, přežvykuje slova uchcaného Ringo Čecha, s patřičným dovětkem
      ožralého dementa Ovčáčka chudáčka!
    • Jana pitcha z OL, přežvykuje slova uchcaného Ringo Čecha, s patřičným dovětkem
      ožralého dementa Ovčáčka chudáčka!
    • Jana pitcha z OL, přežvykuje slova uchcaného Ringo Čecha, s patřičným dovětkem
      ožralého dementa Ovčáčka chudáčka!
    • Jana pitcha z OL, přežvykuje slova uchcaného Ringo Čecha, s patřičným dovětkem
      ožralého dementa Ovčáčka chudáčka!
    • Jana pitcha z OL, přežvykuje slova uchcaného Ringo Čecha!
    • Táta tě měl se ségrou, co?
      • Tvoje máma byla stará kurvaa ze sejratou kundoou a měla tě se svým fotrem, proto jsi starej vymrdanec.
        • geniální soudruhu BTW, geniální *3*
    • soudruhu BTW, změň slovník, tvoje sajmonování a Veškrnování už je ohrané, celkem trapas *7*
      • A ty Simonovic vymrdanče, ty se opakuješ donekonečna, proto ti tady říkají místní idioot z redakce Tiscali, blbče teplej.
        • zagájínkuj Šaryku *15*
  • Slyšela jsem pěknou písničku Ruský šváb ,http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Umelec-Ozraly-Milosi-nejdes-na-pohreb-Vlka-Ja-na-ten-tvuj-pujdu-rad-480373, na toho ožralce sedí!
    • *15*
  • Hospodine, Bože otců našich - požehnej svým dítkám věrným, požehnej vlasti naší drahé, ať šťastna a po věky zdraví Tě přesvatý. Služme Pánu Bohu svou myslí, celým svým srdcem, svou prací i láskou - tak jako to konala Jeho Eminence, zesnulý Miloslav Vlk, kardinál a primas pražský. Amen.
  • Tak jak vy havloidní hovnožrouti, Zeman bude zvolen na další období a vy se můžete klidně posrati a nebude vám to nic platný..há..há.. *15*
  • Nemyslím si, že vlastnosti současného prezidenta - mstivost, zloba, lhaní, nenávist a sklon k alkoholu- spojené s nemocemi a stářím, jsou plusy v budoucí prezidentské kampani.
    • Pro Zemanovu klaku bohužel ano.
  • Nic se zde nezměnilo, vymatlanec BTW a jeho nicky opět sajmonují, proč ho tu tiscali trpí mi hlava nebere *13*
    • Protože je správce sítě Tiscali blbec a nic neumí.. *2* *2*
      • ... "zprávce" - to je tedy síla!
        • Kde vidíš zprávce, ty blbče?
    • ber to jako pokrok, už týden negájínkuje *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit