Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co řekne? Na to není nikdo zvědavý.
  • Co by ten pitomec zEman mohl lidem říct? Něco jako ten slovenský čobol.
  • Ono mu hrabe jeste vic, nez si myslime...

    Ted nam to ukazal a dokazal...

    Chybi mu uz jen kyblicek a lopatka...

    • KIMCID
      jo ty co je tam věšeli byly mna duchu zdraví :D
  • Omlouvám se všem slušným lidem,že jsem volil Zemana
    • Nemas se za co omlouvat. Ono nic lepsiho, na vyber nebylo.
    • vanhorne
      <span style="font-size: 14px; background-color: rgb(248, 248, 248);">"že jsem volil Zemana"</span>

      <span style="font-size: 14px; background-color: rgb(248, 248, 248);">To je v poradku, nikdo prece neni neomylny.</span>

  • V čas když Ovar zapálil ty trenky bylo slyšet v povzdálí sirény, myslel jsem že už pro něj jedou z Bohnic. Bože to je ostuda. Tahle duševní troska je naším prezidentem, ještě chybělo aby začal pálit knihy a noviny které o něm cokoli negativního napsali. 
    • KIMCID
      Ano jsi ostuda
  • Kdyby byl Zeman vůdcem uzavřené komunity a jeho činnost by se tím držela jen v rámci našich hranic, tak by tyto výstřelky byly k smíchu a veřejnému pobavení, ale uvědomíme-li si, že on takto prezentuje celý národ, pak se musím stydět za svůj původ.
    • Zas můžete být hrdý na to, že souhlasíte s činem běžným v civilizovaných zemích, tzn. vyvěšení trenýrek místo národní vlajky na sídle prezidenta.
    • KIMCID
      Stydí se jen ten co nepochopil
  • oznámí, že byl dnes, nejvyšším soudem, zbaven svéprávnosti a že přejímá moc ve státě za pomoci vojenské junty.
  • Myslím, že adoptují Ovčáčka.
  • pavel.zajda.7
    Fuj, to mohlo napadnout jenom ožralce, spálit posrané trencle.. a co ty howna, přilepené, to musí Ovčák odtrousit? Je to celé na zwratky!
  • Toto má být symbol pokračovatele Zemí Koruny České?
    • Pokračovatelem zemí Koruny české (ano, takhle se to píše) je, lze-li to tak říci, Česká republika.Symboly České republiky jsou výčtem uvedeny zde:http://www.mvcr.cz/clanek/statni-symboly-ceske-republiky.aspx.
      Občan tedy ani netuší, o čem píše. Je zřejmé, že naučit se na klávesnici najít třeba i všechna písmenka je málo.

    • KIMCID
      On je co ty?
      • No - tak jestli ty si myslis, ze je Zeman symbol Zemi Koruny Ceske, tak je mi te uprimne lito...


        Ostatne - jak je na uzavrenem oddeleni v Bohnicich...?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit