Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miloš v tom má zmatek. Bez Putina a Assada by ISIL nikdy nevznikl. V Sýrii mohl být, už dávno, vcelku klid, jako je dnes v Tunisu nebo Alžíru. Ostatně tzv. uprchlická krize byl manévr KGB k odvrácení pozornosti od Krymu a Ukrajiny, což se více méně povedlo.
    To, že se mezi uprchlíky schová pár teroristů, to by napadlo i 3 leté dítě. Kdyby nešli s uprchlíky, tak by prostě a v klidu, jako obvykle, přiletěli do Prahy letadlem. *1*
  • Jo, přikradlo se z Vysočiny a šup na HRAD.
    A hned, že zrušit Schengen, vystoupit z EU, z NATO a zadrátovat hranice. *12*
    A bolševickým papalášům medaile za zásluhy o ČR. *1* *1* *1*
  • Sami k nam privandrovalci nepolezou.Ale lehce se muze stat, ze jim bude NDR mala a budou se tlacit k nam.Byly by to tezke chvilky pro policii.Chytat mohamedany a zaroven je branit.Protoze tolik zdejsich lidi by s nimi chtelo mluvit!A uprimne zadne kecy by jim nerikali.Mozna ze by se i vysvetlovalo ......Nekompromisne.
  • Ano, nebezpečí už tu je. Největší pomocník ISILu je na hradě a jeho jméno je Miloš Zeman.
  • Jakkoli mám vůči Zemanovi výhrady, tak v tomto směru s ním souhlasím.
    ISLÁM DO EVROPY NEPATŘÍ, protože je to středověká fanatická ideologie ohrožující evropskou anticko-judaisticko-křesťanskou civilizaci.
  • Sobotka naivní jako PUK, prostě jako vždy. Vůbec nebere v úvahu, že Zemanová slova, podložená důkazy o tom, že dva pařížští teroristé došli s ostatními běženci, a proto nutno se mít na pozoru. A tak opět boduje jako naivní eurohujer. Nikdo, ani sám Zeman netvrdí, že všichni běženci jsou teroristé, i když většina neměla důvod utíkat až do Evropy. Ale jistě jsou mezi nimi i ti, co migraci využili pro nepozorovaný přesun ke svým přátelům posílit jejich pozice teroristů. Pokud si to Sobotka nepřipouští, tak platí co jsem napsal v úvodu, že je naivní jako obyčejný PUK.. A toto nám rozdává rozumy a chce nás vést a chránit. Brrrr, mám z toho husí kůží.
    • Dzixy, agente trpajzlíka Putina! Tak dlouho provokoval trpajzlík, až mu Turci, a právem,
      sestřelili letadlo!
    • Dzixy, agente trpajzlíka Putina! Tak dlouho provokoval trpajzlík, až mu Turci, a právem,
      sestřelili letadlo!
    • Dzixy, agente trpajzlíka Putina! Tak dlouho provokoval trpajzlík, až mu Turci, a právem,
      sestřelili letadlo!
  • Podle mě se blíží čas Cancelu. Velkej Cancel se blíží!!!! *13*
  • Zeman má pravdu, jako vždy.
    • Zloděj nicku, Zeman nemá pravdu vždy, ale tentokrát s ním souhlasím.
    • Naprosto souhlasím.
  • To je moooc dobře že nám pánové zdělili své názory. Tím naši udatní politici tu vlnu uprchlíků skoro úplně zastavili.

    Čekal jsem za ty prachy rozhodně víc než tlachy. *16* *16* *16*
  • Je naivní si myslet, že mezi uprchlickou vlnou a terorismem neexistuje žádná spojitost...

    Milošek si naivně myslí, že to ví jen on...

    Bohušu, dokaž, že mezi uprchlíky není ani jeden terorista...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit