Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • á tečka opět zasedl ke klikacímu automatu a opět si to tam sází *15* *15*
    • Jen ho nech ať si hraje.., kluka jednoho ušatýho, on to má stejně místo honění fogla a dělá mu to asi dobře, když si při tom i sem tam stříkne na klávesy.. Na vyšší, názorovou ligu asi stejně nemá a klikáním aspoň toho moc nepokazí...
  • Na praporci bude vyšito: "Plány islámistů zhatí naši preláti boubelatí".
    • naprosto souhlasím,vtipné *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Další směšné gesto soudem usvědčeného lháře Miloše Lukoila Zemana.
  • Právě v dnešní době !.., kdy se dějí ty samé věci co Mistr Jan Hus kritizoval , nemůže být lepšího apelu i nápovědy k dalšímu řešení pro ty, co správně chápou smysl jeho odkazu a smysl toho proč vlastně muselo následně a nutně vzniknout v zájmu sebepřežití prostého, dělného národa i hnutí vedené z velké části Žižkou, aby národ čas od času věděl i pochopil, že se mohou a také i mají bránit proti zlořádům, špinavostem a různým darebákům co vždy byli, jsou a vždy budou, aby právě tito "páni" poznali co to je, když "lůza" už toho má skutečně dost !..a nenechá si nadále všechno a od všech "pánů" líbit i poroučet s tím, že na to má i svaté právo většiny a třeba i na úkor menšin co na nich akorát nepřiměřeně a drze parazitují..! "Velcí páni" občas musí dostat pořádný průplesk, strach i hrůzu, aby si stále nemysleli, že jsou "Bohové" a že mohou s obyčejným člověkem jednat, jako s podřadným, vazalským šuntem a nechat si ještě za to od něj v úkloně otrocky děkovat a líbat ruku, kterou toho člověka okrádají a ještě ho za to mlátí s tím, že mu už pak ani jeho zbrojnoši či, jak se dnes říká "zásahovka" raději ze stejného strachu o vlastní přežití nepomůže, zvláště, když se zvedne odpor celých lidových mas, které pak dokáží smést všechno a všechny a to doslova ! ....Prezident Zeman dělá velmi dobře, že připomíná tohle národně významné výročí !
  • Ať věčně žije velký duch Jana Husa, muže řádu a spravedlivý, nezlomný duch Jana Žižky z Trocnova, muže vlády a meče!!! Ktož sú boží bojovníci? Jsme to my!!! *15* *16* *15*
    • Ne, troldo, troldové jsou PC bojovníci. *14*
  • Možná už Zeman zadal vytvoření praporu s obrazem flašky od Becherovky. *1* *1* *1*
  • Mistr Jan Hus miloval Pravdu. Soudruh Miloš Zeman je soudem usvědčený lhář.

    Voda a oheň k sobě prostě nepatří.
    • Neber si do tlamy osobnosti, kterým nesaháš ani po kotníky, náckovská kuřhubo.
      • Aby jsi se nepos..al rusofilní skřete.
        Zeman je jen nechutná nicka, kterou český lid musí dík několika nezodpovědným jedincům podlehnuvší jeho sprostným lžím trpět na hradě.
        • *12* *12*
      • Putin se chová jako Hitler když sousedním státům krade území.
  • Ať věčně žije duch Jana Husa, muže řádu a Jana Žižky z Trocnova, muže vlády a meče!!! Ktož sú boží bojovníci? Jsme to my!!!
    • Mistr Jan Hus byl kněz a reformátor a to nejen církve, ale např. i pravopisu (tzv. "nabodeníčka"). Žižka byl sadistický loupežník, který se svou bandou táhl zemí, loupil, sadisticky vraždil, vypaloval hrady a kláštery a ničil památky. A ta zrůda se dokonce odvážila považovat svou loupežnickou bandu za "boží bojovníky". Asi jako když se komunisti vydávali za "demokraty" a šiřitele "dobra" pro lidi.
      • Mistr Jan Hus byl církevní i společenský reformátor tak, jak ve své=době být mohl, jeho následovníci ze svého středu vydali největšího našeho vojvodu Jana Žižku z Trocnova, který Husovy myšlenky chránil a rozšiřoval. Lid tehdy zvaný obecný, se díky tomu stal gramotným a znalým bible- z našeho hlediska nic moc, ale tehdy to byl opravdu pokrok.
        Že Jan Zižka vypaloval hrady a kláštěry a ničil památky - ano tak to bylo, ale před tím a ne tak dávno od Žižky byla podobně ničena pohanská svatá místa, zabíjeni poslední pohané a zakazovány pophanské rituály. Tak to prostě chodí. a ty, dnes památky, byly něčím běžným ba zánovním, To katolická církev poté, kdy zvítěziola, kradla, ničila a zabíjela také - a bez revolučního etosu.

        Jan Hus a Jan Žižka - velikáni našeho národa.
      • Sám jsi zrůda.
        • Když jsi studoval historii, jak jsi někde sám uvedl, tak by jsi neměl odmítat jiné názory a vidět věci jen černě anebo bíle, protože něco podobného psal v díle Žižka - život a doba historik Josef Pekař. Jinak Žižka byl členem družiny Jana Sokola z Lamberka, se kterou nejenom vedl svým způsobem i záškodnickou válku proti Rožmberkům, ale bojoval i proti Řádu německých rytířů v roce 1410 u Grunwaldu. *2* *2* *2* Na druhou stranu taková byla doba... a Žižka a později husité se jí přizpůsobili - prostě oko za oko, zub za zub. A ne každý v husitech vidí zdroje revolučních tradic, jak byly prezentovány do roku 1989 KSČ, někteří mohou mít i jiný názor - viz kolega nad Tebou, kterého jsi nazval "zrůdou" *4* *4* *4*
          • a nebylo by dobře zdůraznit, že ná "svatý" Václav byl z našeho hlediska válečný zločinec? a "svatý" Vojtěch dokonce spolupachetel genocid? kam se na ně Jan Žižka, vojevůdce, hrabe *3* *3* *3*
          • Sám nazval Žižku zrůdou. A ty tvoje kecy na věci nic nemění. Žižka bojoval proti cizákům. Tentýž úkol máme dnes i my, kolaborante. Pravda je vždy nejtřaskavější. Nezlomný duch božích bojovníků nás povede. *1*
            • Hmm, něnňapšal jšem o ťobě jedinkééé haňlivééé šlooovooo... *1*.... ... "Moc hezky jsi to o sobě napsal, argumenty nemáš, dovedeš jen urážet a něco mi říká, že jednu ránu nesneseš a dvě nevydržíš. Na netu jsi hrdina, viď? V reálu skutek utek. Takže si tady ještě chvilku nasíruj ego - za nahlášení mi nestojíš... a ostatní si už obrázek uděljí. Zejména o Tobě, ale to už je Tvůj boj." :DDD .......Spíš ty si po sobě přečti svá vyhlášení. Klidně mě nahlas, mně je to jedno. Za svým cílem půjdu, ať čert na koze jezdí. To je mezi námi onen obrovský rozdíl. Mě by nikdy nenapadlo někoho nahlásit jak zde, tak v životě. To rozhodně je v protikladu k mým hodnotám. Jinak už jsem snesl mnoho ran a mnoho mě jich ještě čeká, nedělám si iluze. A svá vyhlášení myslím vážně a stojím si za nimi. Nazdar.
            • Trošičku se podívej na svá vyhlášení... Ať žije ten či onen - lidé jako Mistr Jan Hus či Jan Žižka z Trocnova a další, kterých by si měl národ vážit - taková vyhlašování nepotřebují a proto to nedělám, ctím je, ale odmítám je vidět jednostranně. A to, co píšeš.... stará pravda říká:"podle sebe soudím Tebe" a tak jsi podle sebe posoudil mě..... bohužel. Nenapsal jsem tady o Tobě jediné hanlivé slovo, nepotřebuji to... lidé jako Ty, když jim dojdou argumenty, tak se uchylují k urážkám, což jsi učinil Ty... já ne. *2* *2* *2* Taky jsem na diskuzích jen občas.... vybírám si témata, která jsou mi blízká. *1* *1*
            • No, jsi vedle. Soudíš mě dle svého vlastního myšlení a zřejmě i existence. Je zajímavé, jaká jsi Sybila a všechno víš a znáš, ač znáš houby. Na diskusi jsem občas a jak už jsem dříve psal, na úrovni tvého propagandistického pojetí historie s tebou diskutovat nebudu, jelikož je to pod moji úroveň.
            • Moc hezky jsi to o sobě napsal, argumenty nemáš, dovedeš jen urážet a něco mi říká, že jednu ránu nesneseš a dvě nevydržíš. Na netu jsi hrdina, viď? V reálu skutek utek. Takže si tady ještě chvilku nasíruj ego - za nahlášení mi nestojíš... a ostatní si už obrázek uděljí. Zejména o Tobě, ale to už je Tvůj boj. *2* *2* *2*
            • Jak jsem už psal, svými kolaborantskými, slabošskými kydy, ukazuješ jedině to, že sám jsi slabého ducha, zkrátka sluha, co svým pánům líže s nadšením řitní otvor... Jsme si na eony věků vzdáleni, milý kolaborante.... *1*
            • Nejenom proti cizákům.... to jsi to zase zjednodušil. Hochu, to nejsou kecy, to je v zemských deskách prokázaná pravda, že Žižka loupil, pro výkupné zajímal a vraždil, ale jak jsem psal dříve - taková byla doba, oni se s ním Rožmberkové taky nepárali.
              V dnešní době a pravda? Pro spoustu lidí prázdné slovo a nicneříkající pojem, bohužel vidíme to dnes a denně u našich politiků, takže vychladni a začni komunikovat jako normální člověk.
              No a o těch božích bojovnících - Jan Čapek ze Sán, jeden z vítězů od Lipan, byl taky boží bojovník a přesto ideje husitství zradil a co se stalo s dalšími? Stali se z nich námezdní žoldnéři v cizích službách - Jan Jiskra z Brandýsa, Jan Talafus z Ostrova, Mikuláš Brcal z Dobré či Bartošem z Hartvíkovic, chápu je uměli válčit a živilo je to, takže asi tak. *2* *2*
  • Zeman nevidí Ruské vojáky na Ukrajině.

    Chudák! Už na něj přišla slepota.
    • a jak to souvisí s huisitstvím a jeho vlajkou?
  • Zeman tu vlajku nechá vyvěsit nikoli proto, že je husitská, ale protože je na ní pohár. *1* *1* *1*
    • bezregistrace
      on má pohár ty zase tojku on má rád bechera a ty hlavu v díře , ale seš na infarkt že takový jako ty má na háku a to je dobře...
      • mně se taky líbí, jak má Zeman ty trouby na háku, vztekají se, nožkama dupou, plivou a chroptí - a je to zcela lhostejné jak jemu, tedy panu Zemanovi, tak i nám, jeho příznivcům *2* *2*
      • Souhlasím.
      • přesně.palec nahoru *3*
    • Fakt myslíte? No ale to by znamenalo, že je náš soudruh Zeman beznadějný případ?
      • bezregistrace
        a na stranu chodíte bez problémů?
      • nahlášeno !!!
        • trhni si rusácká flkso!!!! *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit