Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je v pořádku. Myslím že dotyční nikomu chybět nebudou. Aspoň jim ušetřil starosti s odmítnutím. Já tam taky nepůjdu.....🙂

  • Zeman neozval šéfa Senátu. Co kdyby na něho něco Vystrčil? 

    • Vláda schválila uplatnění lustračního zákona pro ministry a náměstky vlády,aby zamezila panu A.Babišovi se stát premiérem.

      Pochopitelně by to mělo platit i u gen.Petra Pavla,který byl významným jak členem KSČ,tak významným příslušníkem StB.Nebo v tomto případě lustrační zákon neplatí???

      • Nějaký důkaz že byl Petr Pavel významným příslušníkem StB by nebyl...?!!

  • Kdo by pozval k štědrovečerní večeři zloděje který vás den předtím okradl o všechny vánoční dárky, nebo toho kdo vás udal křivým obviněním, nebo toho co vám znásilnil nezletilé děti i manželku, vyluxoval bankovní konto?

    • To byl přece ale Don-pindo.

  • KIMCID

    Naprosto v pořádku. Nikde není povinnost je zvát. Když oni můžou odmítat, on nemusí pozvat.

  • Pan president zapomíná, že je představitelem České republiky.

    A o státním svátku má povinnost pozvat k oslavě, spojené také

    s předáním státních vyznamenání, všechny  vrcholné  politiky

    země, jejímž je apředsavitelem...

    • Pokud prezident má, pane Janák, povinnost vrcholné politiky pozvat, pak je také jejich povinností pozvání akceptovat a na akci se dostavit; a to bez ohledu, zda pozvaný má či nemám nějaké výhrady k tomu, kdo jej pozval. Jak jste si ale mohl shora přečíst, tak ti tentokrát nepozvaní se na předchozí podobnou slavnost nedostavili, ačkoli pozvání obdrželi, čímž na pana prezidenta vystrčili onen pověstný  "prostředníček". No a pan prezident jim tentokrát oplatil stejnou mincí, což je podle mne v pořádku. 

      • Až teď jsem zjistil, že pan Jindřich reagoval přede mnou ve stejném duchu.

        • V pořádku, je vidět, že i když nemusíme, někdy máme shodné názory. Přeji hezký den. 

          • A já Vám - dodatečně - příjemný večer. 

    • KIMCID

      Kde je to psáno přesně, že má povinnost?

    • josef.chmela

      Nemá povinost. Nebo ty mu ji chceš nařídit? Ty obyčejný sprostý niktoš z kanálu? Ty dva jmenované bych nepozval ani do chlíva aby mně ho nezasvinili.

    • Máte pravdu, pane Janáku, ale povinnosti by měly být vyvážené.

      Pozvaní by měli cítit stejnou povinnost, ze stejného důvodu, takové pozvání přijmout.

      Byť na to obě strany mohou mít své odlišné osobní názory. 

      Na našich vrcholných politicích je smutné (a trapné), že jejich osobní antipatie vítězí nad povinností a službou. 

  • Dobře činí Pan prezident 


    • Na té fotce přece není žádný Pan ale zapráskaný proruský šváb soudruh MAN.

      • Pokuste se pane Sedláku příště zvracet trochu víc doprava. Tady sem tam chodí lidé víme? 

      • Samohoniči zklapni ,pořád je lepší pan Zeman ,než miláček soudruhů Havel

    • U takhle bohatě prostřených talířů (jak patrno z obrázku) brzy skončíme všichni. Sláva Ukrajině! 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit