Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obávám se, že nick "bbbbbb" (včera v 16:34) se hluboce mýlí - nemluvě o trestuhodně urážlivé dikci jeho exposée 

    - pan president Zeman nesídlí momentálně na pražském Hradě, ale pobývá na  letním sídle v Lánech...

    Ale i jinak jsou výroky nicku "bbbbbb" (v jeho exposée ze včerejška v 16:34) žalovatelné z hlediska ochrany osobnosti. - když už zájmy politiků nejsou chráněny speciálním právním předpisem. 

    Policie České republiky by měla konat!

     

    • Já si spíše myslím, že žalované by mělo být to strašidlo z Hradu za své protistátní činy a výroky! A ty, Janák, už nepij, dopadneš jak on, totální destrukcí osobnosti!
    • Pisatel použil termín "To ožralé strašidlo z hradu" a nepsal o žádné osobnosti. Autor se domnívá, že politik už by zase měl být nepostižitelný, měl by to být Übermensch (nadčlověk)? Holt, ty manýry východostepních nájezdníků se nám sem stále cpou.

      • Studoval jste někdy vážený Občane judikaturu tradičně demokratických států ve věci urážky ústavních činitelů? Věnujte tomu prosím chvíli času. 

        To nejsou manýry východostepních nájezdníků.
        Pan Janák upozornil nick bbbb, že všechno má své hranice. Naprosto korektně a na rozdíl od bbbbb velmi slušně. 




        • Vážený Jindřichu2308, byl byste možná překvapen co jsem studoval. Jde ale o to, že v tradičně demokratických zemích se ústavním činitelem nemůže stát kdejaký pobuda s "morálkou" hospodského povaleče, "protože všechno má své hranice". 😉

          Takový činitel je primárně chráněný pro svou morální úroveň, a nikoli proto, že se "zmocnil" funkce ústavního činitele.

          • Demokracie spočívá mnohdy v tom, že se do vedoucích funkcí nemusí dostat ti nejlepší. To ale není důvod k politické a lidské vulgaritě. Prostě to musíme přijmout jako fakt.

            Já jsem také nebyl nadšený z pana Havla, ale byl pro mě prostě prezidentem republiky a nedovolil bych si jej urážet. Jen to prostě nebyla osobnost, která by mě oslovovala. 

            Vůbec nepochybuji o tom, že jste mnohé studoval. Také proto s Vámi rád diskutuji (i když často nemohu souhlasit). Ale to je život. Hezký večer. 

      • KIMCID

        Jegl tu maže za věty hnije v zemi a to nijak není urážlivé.Kdež to tohle jo.

  • To ožralé strašidlo z Hradu zase chce, ať se o něm píše, novináři by měli informovat o jeho (zlo) činech jen sporadicky, to by ho sr--o asi nejvíce!
    • KIMCID

      Duka?

  • Zeman s Babisem uspesne spolupracuji na likvidaci CSSD. Bohuzel Hamacek jim k tomu dopomaha.

  • Cekat, ze demisi prijme mohl jen nekdo velmi naivni...

  • Pan president je - holt - "Mistr naschválů"

    • KIMCID

      Omyl vysvětlení je rozumné.

  • Stále nechápu,proč se ta "pražská kavárna" tak bojí Babiše a snaží se ho dostat z politiky.Asi neměl říkat,že se vrátí k těm zlodějnám z dob vládnutí ODS a TOP09.Zřejmě strach,který jim neumožní klidný spánek.
  • Tenhle trouba už nemůže překvapit. Jeho blbost už patří k hradnímu folkloru. Většina národa čeká, kdy už konečně zajede do vozovny. Jeho působení pak bude přirovnáváno k době Protektorátu B.u.M. a  nebo k éře krvavé, bolševické totality.
    • A přesto se našlo 2 853 390 prosťáčků, kteří si TO zvolili.

      • Přesně to souhlasí se statistickým průměrem trotlů na desetimilonový národ.
    • Na podkladě jaké halucinace považuješ sebe za "většinu národa"?

    • KIMCID

      Ano nemůžeš překvapit.

  • Zase přebytečná hysterie mentálních trpaslíků. Zítra premiér předloží návrh na odvolání člena vlády a prezident republiky jí přijmout musí.

    Problém by mohl být jen v tom, že není stanovená lhůta, za jak dlouho to musí prezident udělat. A při samolibosti současného prezidenta to může trvat dost dlouho. Ale všichni víme, co je to za osobu, tak proč vykřikovat a urážet?

    • KIMCID

      Už jste viděl zprávy a odůvodněni proč to neudělal? Já jo a chápu to.

      • Viděl. Pokud je to tak, potom chápu ten všeobecný "odpor kulturní veřejnosti." 

        Prostě jim pan Staněk přišel na jejich podvody a hrozilo, že nebude tak vydatně kapat. Komu by se to líbilo? Páni umělci přeci nebudou jíst chleba se sádlem, když si zvykli na kaviár.

  • KIMCID

    Bylo mu doporučeno z vlády aby demisi nepřijal. Setkal se jak z Hamáčkem, tak s ministrem. Tak že ví co dělá.Rozhodně o tom nerozhoduje lůza jako Novák či Občan.

    • Na Filipa jste zapomnel.

      • KIMCID

        Toho nebere nikdo vážně

    • Už jsi si nezměnil pár dní svoji vizáš - co takhle foto prolhané uslintané tlamy toho tvého ..........  Stejně jsi jen stále stejný ...... tak by ti seděla.

      A teď pusť něco ze svého repertoáru ať se mám nad čím trochu zasmát.

      • KIMCID

        Nemusím udělal jsi to ty.:-D:-D:-D

  • Ostatně - pan president Zeman nesídlí momentálně na pražském Hradě, ale pobývá na  letním sídle v Lánech...

    (pozn. - nejsem kimcid, ani dicmik)

    • A není to v podstatě jedno kde to ....... momentálně páchá svá další zvěrstva?


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit