Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Potlesk ve stoje..."
    To známe z minulosti a také to bylo v USA.
  • Nesměl by jíst ale vepřové
  • No vidíte, co se ještě nedovíme. Zeman je žid.
  • Jestli Zeman je nebo není Žid, to nevím. Proti Židům nic nemám. Ale sám Žid nejsem, s tím nic nenadělám. *2*
    • A co jsou, když ne žid?
      • No kouknou, Roubitschek, esi voni sou Žid, to jim neberu. Ale já židovské předky nemám, alespoň o tom nevím, tak asi Žid nejsem. A kdybych byl, co by s tím udělali voni, Roubitschek? *15*
  • Milošek nevymyslel nic ze své hlavy... Zmohl se pouze na parafrázi JFK...
  • Ich bin ein ateist
  • Já se židem necítím o nic víc než Arabem. Kromě ISIL a jim podobných náboženských extrémistů, jsou mi muslimové podstatně sympatičtější, než fašisti, jako je např. Putin. Nemusím ani novo-bolševiky typu Klause, Zemana a celé té kontroverzní skupiny z Prognostického ústavu. Podle dostupných informací napojené na KGB, a jejíž šéf, mimochodem žid, když už to Zeman začal rozlišovat, Valtr Komárek, budoval hospodářství na Kubě,v KLDR a polistopadové ČR. Zeman jen poslušně odvádí pozornost USA od zásadního problému - anšlusu Krymu a záboru Ukrajinských Sudet a smrtelného ohrožení další existence EU.
  • Já ne. Nejsem Žid a nikdy nebudu.
    • Neřeš, když tomu nerozumíš. *1* *1* *1*
  • tváří v tvář tomu, co Izrael provádí v Gaze i jinde to ale říci nemůžeme *13*
  • No jooo, ale to si naběhl, protože všichni jsou přece kadlicííí a někteří jsou Němcovové. Dál už žádný ovce nezbyly, jenom jankovatí svobodomyslní "radikálové", v budoucnu jistě teroristé. Nooo a z těch židi rozhodně nebudou. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit