Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Četl jsem jeho knihu. Má to srovnané. Asi jeden z mála odskočil od těch neupřímných a zkorumpovaných politiků. V parlamentě bychom potřebovali aspoň 3 Zemany. Pokud by ve volbách uspěl a stal se prezidentem nebyla by to škoda a ani horší než teď. *4*
  • jen ještě dodatek--- president b y měl být mladší- od 40 do 50let, aby po skončení žil dostatečně dlouho - a mohl se zodpovídat za špatnou službu národu. Z prezidentského úřadu by neměl být zabezpečovací či sociální post, pro politiky, kteří jsou prakticky nepostižitelní, protože zapár půjdou pod kytičky a na pozůstalých si nikdo nic nevezme. Jo a taky aby si dokonale užili to opovržení národa, v případě špatného vykonávaní funkce. *6* *6*
  • Buď lže Zeman, nebo někdo v MF Dnes,kde otiskli jeho životopis, kde se mj.píše:. Od r. 1990 se stal zaměstnancem prognostického ústavu ČsAV. Při tom již v r. 1989 poblikoval v Tech magazinu článek o tom jak přes kvalitu potravin, úroveň vzdělání a pod. skoro v ČSSR vymřeme a uváděl, že je členem významných západních prognostických společností. Zajímavé že se dosud k tomu, že jsme dnes odpadkovým košem Evropy v potravinách a nejen v tom a že ve školství a vzdělanosti padáme stále níž a níž , o tom ve svých bonmotech ani slůvko. Takového prezidenta NIKDY!!
    • Mně stačila Zemanova privatizace bank a tanec kolem IPB.Asi mu docházejí prachy co za tu privatizaci shrábnul
    • no, pracuje-li v MF syn Komárka, nedivte se to zatloukání... faktem je že tým vytvořil Komárek v 80tých letech A MĚLI ZA ÚKOL.. NAJÍT SYSTÉM PŘECHODU HOSPODÁŘSTVÍ A PROTOŽE TO BYLO NUTNÉ MOHL I ŠEDOU ZONU... kLAUS, DYBA, zEMAN, jEŽEK, dLOUHÝ , Ransdorf. Jo a ještě -
      další citát... "pracoval od roku 1970 jako prognostik v několika organizacícg, ze kterých byl buď vyloučen nebo byly celé organizace rozpuštěny...
      a tohleto by chtěloí .... stačí že tam kamarádi protlačili Klause ještě jeho, to už by bylo moc...... *16*
  • Je to tady. Strejda, který má máslo na hlavě z provedených privatizací. Jeho vyjádření, že malá chemická sovička je jeho nejlepší kamarád mluví samo o sobě. Doufám, že si ještě pamatuje na svého 1. místopředsedu V. Schroma. Tento seděl za ČSSD ve správním orgánu OKD a byl společně s Tošenovským za ODS u ukradení bytu OKD. Sliby o prodeji bytů néjemníkům byly sliby chyby. A tento člověk je mimořádná chyba. Snad jeho slogan, že každá s.....ě najde svého řezníka platí i pro něj.
  • At sedi na Vysocině, kam se cpe, je starej. *11*
  • Nevím čím tenhle šašek eště může oslovit. Tahleta politická generace patří na smetiště dějin.
    zeman a klaus trpí oba stejným symbolem o vlastní neomylnosti. Oba jsou nejlepší ekonomové ekologové státníci a každý kdo nesouhlasí je prostě blbec bez mozku.
    Za zemana se nahoru vyškrábal filutu Gross kdysi mimochodem nejpopulárnější politik v zemi. sympaták usměvavý. Z toho je vidět jak jsou lidé povrchní při hodnocení člověka.
    A také Petruška buzková které příroda nadělila bujné poprsí ale zase jí ubrala mozkovou kapacitu.
    Miloš Zeman to byl kdo se posmíval rumlovi že neumí odejít z politiky a kašpar zase hraje frašku jak bych se tem vrátil zpět 101 díl.
    kdyby sám odešel a kdyby u toho zůstalo mohl si zachovat aspon špetku důstojnosti.
    Takhle odejde opět poražen a zmizí definitivně. Myslím že moc slz kvúli němu lidé neprolijí.
    • no já pro změnu věřím, že kdyby začal povídat co všechno si v prognosťáku sesumírovali a nakolik se jim to povedlo či zda plán překročili.... mnohé by to zajímalo, mnozí by byli na pepku jak nalítki - zvlášt když jejich říďa Komárek a spolupracovník Klaus drží pusu na zámekk.. a jen se pokouší nás krmit bludy....Určitě b poslouchala většina věřících...
    • Tondo, Ruml byl ale pěknej haj-l. To musíš dát zapravdu. Nedávno jsem viděl Rumla po dlouhé době v televizi, a co ten tam blil za lidumilosti, to jsem nechápal. Zeman je mimo, ale je to ta nejmenší politická svi-ě od "revoluce".Já tady nevidím rozumného kandidáta. Tedy z těch, co by do toho šli. Navím, ale neznámý kandidát nemá šanci se zviditelnit u voličů po celé ČR.
      • Přečtěte si www.narodsobe.cz kde je nejdelší volební průzkum (už přes rok)koho by lidé volili za praezidenta. Jednoznačně před ostatními vedou: T.Okamura, prof. J.Keller a prof. Dvořáková.Tkža vybírat z čeho JE!!
        • Ano národ by je volil ale oni do toho svinstva nepůjdou, byli by sami proti sobě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit