Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opozice béká,korýtka se vzdalují.
  • To máme "symbol" země. Ani za komunismu nebylo na hradě takové zdegenerované ožralé strašidlo. *12* *16*
    • degenerované ožralé strašidlo mají u vás doma tebe
  • Opozici musí být u zádele, co svými projevy Zeman říká a sleduje. Měli by posuzovat ty divadelníky v televizních debatách. Pokud by někdo z nich měl být prezidentem, tak nás chraň bůh. Samý srandista a "Béčka".
  • Někdo si tu přivlastnil můj nick - jak ubohé...
  • Slušný a soudný člověk Zemana rozhodně volit nebude. Té ostudy a škod co nadělal svým chováním už bylo dost.
    • jen sluší volí Zemana nevím co volíš ty
  • volím pana prezidenta Zemana
    • Taky jsi pedofil? *1*
      • Obcan.Havel
        Tupoblbče, on volí pana Zemana, ne Drahoše!
  • Naše opozice, která si říká "konstruktivní" je natolik předpojatá vůči všemu a všem, kteří s nimi nesouhlasí, že si nevidí ani před špičku nosu. Že jim jde jenom o koryta se jim vůbec nedaří schovat. Teď všichni důvěru vládě odmítají, aby ve druhém kole jednání o vládě všichni ukazovali, jak jsou státotvorní a konstruktivní opozice. Pod rouškou, že s nimi Babiš před prvním kolem nejednal si dělají alibi, až ve druhém kole budou mít všichni zájem o vládní křesla, že se s nimi jednalo. Jak jinak chápat to, že žádná strana nechce předčasné volby / jak jinak, vždyť by se některé strany do Parlamentu vůbec nedostaly a Babišovi by jistě preference stoupli ještě více, než teď. A z toho mají všichni strach. Proto věřím, že ve druhém kole o vládní křesla bude zájem, jako na Václaváku o klobás. *5*
  • Nedávno jsme na jedné rodinné oslavě řešili možná místně nevhodné, ale přesto aktuální téma – prezidentské volby. Kamarádi a přátelé na oslavě jsou různého politického smýšlení, tudíž padaly různé názory, ale nakonec se vesměs všichni dohodli, že potřebujeme důstojného, reprezentativně vyhlížejícího a politicky korektního kandidáta. Tedy pravděpodobně Drahoše. Nedalo mi to a zeptala jsem se ostatních, proč jeho, s jakým že krédem jde Drahoš do prezidentské volby? Nikdo nevěděl… Namítla jsem, že každý prezident přece musí mít nějaké to krédo, které ho bude charakterizovat, díky kterému bude pro voliče čitelným. Prezident Havel ho měl: »Láska a pravda zvítězí nad lží a nenávistí«. Že nám v podstatě lhal a skončil nakonec u takového svinstva, jakým je humanitární bombardování, je jiná věc, ale - krédo měl! Prezident Klaus měl taky krédo: »Že neumí rozeznat čisté a špinavé peníze«. Jeho poslední amnestie prokazuje, že se tohoto kréda až do konce svého mandátu držel. Prezident Zeman má taky krédo, které má jen čtyři slova: »Tato země je naše! " A co třeba jiná ožehavá otázka, související se Zemanovým krédem. »Jak se staví Drahoš k přijímání migrantů z Itálie a Řecka? Přijímat, nebo nepřijímat?« Opět nikdo nevěděl… Já osobně si uvědomuji nebezpečí, které nám hrozí, a budu volit kandidáta, který půjde proti přijímání migrantů, proti islamizaci Evropy. A pokud proti islamizaci půjde důsledně »tlustý« a »nereprezentativní« Zeman? Tak holt budu volit za prezidenta na další období »tlustého a nereprezentativního« Zemana. A proč? Protože mám děti, vnoučata a není mi jedno, v čem budou žít… Jeden přiklad z historie: Ve třicátých letech minulého století měla Anglie v čele vysokého, štíhlého, reprezentativně vyhlížejícího a politicky korektního ministerského předsedu Chamberlaina. Jenže Evropa čelila velkému nebezpečí. A tím byl fašismus jako takový. A jak to dopadlo? Reprezentativní Chamberlain totálně pohořel, nás zradil a Anglie nakonec volila mrňavého, tlustého, doutníky smrdícího Churchilla, který si nebral servítky a nazýval věci pravými jmény.
    A ten tlustý, smrdící doutníky navíc pořádně bumbal, ale stejně jako Zeman měl vynikající paměť, přesně fungující mozek, byl úžasný rétor, jeho slova se nerozcházela s činy a rovněž potíral své nepřátele… V současné době Evropa čelí dalšímu velkému nebezpečí. A tím je islám jako takový.
    A nám budou reprezentativní, slušní a politicky korektní představitelé na ho.no!! Helena KOČOVÁ
  • Obcan.Havel
    Tedy kdybych já ještě žil, tak co nejvíc vyskočím a kopnu toho vašeho Zemana do kotníku!
    • Jen pěkně zůstaň kde jsi *1*
  • Kampaň? Tu by kdejaký blbec viděli v tom kdyby prohlásil že vejce budou růžové.

    Hnus kampaň má třeba Drahoš.Každé video na YB je proloženo jeho reklamou. A co mě úplně nas.alo a to jsem ho chtěl původně volit, bylo že má reklamu v kinech před filmem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit