Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    špína je slušná urážka na rozdíl od té tvojí.ale to se pozná v čem že žiješ.na hnoji ale tam i patříš

  • No oslovení antizemanovskášpíno - je jak vystřižené z krasomluvy ty jedno ubohé ......

  • Nepíšu to rád, ale já v jejich oběti hlubší smysl moc nevidím. Omlouvám se, nemyslím to zle, ale nevidím. Zvolili si práci, kde je tohle riziko.Jako horníci a další rizikové profese. jenže tihle umírají doma a většinou díky neštěstí.

    Tyhle mladé muže tam poslali konkrétní lidé a těm by se jejich odpovědnost měla občas připomenout. 

    Byl jsem o víkendu na Vítkově - monument plný nádherného mramoru, ale nikomu to život nevrátí. 

  • KIMCID

    nedávno si chtěl být první v útoku na Rusko. najednou ti vrchní velitel vojska nevoní?

    nebo snad s ním v tomhle případě nesouhlasíš?

  • Stačilo mi ilustrační foto toho "symbola" českého hnojníku co si stádo "svobodně zvolilo" a jdu se věnovat něčemu smysluplnějšímu než to číst. 

  • Pane Nováku, snad se spolu shodneme alespoň na tom, že správný odhad vývoje v Afganistánu ukáže čas. Pravděpodobně to nebude trvat dalších 17 let. :-)

  • KIMCID

    tak to ty kluci vážně umřeli na nic

  • KIMCID

    kdybys nebyl zapšklí byl bys slušný.

  • Ano, tohle bychom měli udělat a věnovat se svým problémům.

  • Jestlio je zeMAN "pan" o tom by se dalo velmi úspěšně pochybovat. O tom že je ta rusoficka prezidentem - to je samozřejmě min. na zvracení.

    Je mu však nutno přiznat, že tentokrát místo svých obvyklých blbě dementních tupých žvástů pronesl pravdu.

    Doufejme že to nebylo jen omylem a že za to nebude v Kremlu klečet na hrachu a povinně zpívat interocentrálu (neb jak se ta pí.....ovina správně jmenuje).

  • Kdyby jsi nebyl úplně tupý zemanofickový ..... tak by jsi četl co kdo píše - viz poslední odstavec.

  • Projevy ing. Zemana v roce 1989 byly národem sledovány

    a jejich pravdivost byla nepopiratelná!


    Staly se jednou z rozbušek revoluce po 17.11.1989 - dík za to, pane presidente!

  • Vrchní velitel naší armády pronesl smysluplný a pravdivý projev!

    Díky za to!

  • Ajóóó - tak na MUDr Davida Zemana jsem zapomněla ... :-)

  • Do kterého století, nebo esli ste fak hodně mocinky moc hustey, tak do kterého desetiletí jste schopen onen mejdan v Lihovém domě umístit, aniž byste zcela rozboural svou vlastní thesi?

    Pro lepší orientaci podotýkám, že v roce 1978, kdy se Miloš Zeman s paní Blankou rozvedli, bylo budoucí paní Ivaně 13 let.

    Že vy jste spolupracovníkem Sabiny Slonkové?

  • KIMCID

    a co máme dělat?stáhnout se jako britové?

  • Kačenka bojuje za mír na různých mega gruppen sex akcích napříč západní Evropou.
  • Ale on přeci syna má. Z prvního manželství, které opustil po té, co se spustil, oba zlití , na mejdanu v Lihovém domě, se současnou " první dámou."
  • KIMCID

    antizemanovskášpíno on souhlasí s tvejma,lidma to musí přece tebe těšit

  • To s vámi souhlasím. Boj s udržení moče a stolice , je čím dál tím víc urputnější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit