Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stačilo mi ilustrační foto toho "symbola" českého hnojníku co si stádo "svobodně zvolilo" a jdu se věnovat něčemu smysluplnějšímu než to číst. 

    • KIMCID

      nedávno si chtěl být první v útoku na Rusko. najednou ti vrchní velitel vojska nevoní?

      nebo snad s ním v tomhle případě nesouhlasíš?

  • Vrchní velitel naší armády pronesl smysluplný a pravdivý projev!

    Díky za to!

  • Chvilku jsem to sledoval. Moc dlouho to nešlo vydržet. Kydy jak vystřižený z bolševických dob.
    • Projevy ing. Zemana v roce 1989 byly národem sledovány

      a jejich pravdivost byla nepopiratelná!


      Staly se jednou z rozbušek revoluce po 17.11.1989 - dík za to, pane presidente!

  • Ale,ale copak soudruzi zemanofilcky???? - váš jedinečný, pravdomluvný, zbožňovaný, ....... si dovolil po řadě let kdy blábolil zcela dementní uslintané nesmyslné žvásty pronést konečně něco smysluplného a vy na něj chudáčka milovaného hned takhle zhurta.  Vy,vy vy to se přece nedělá - jste na svého tatíčka sprasidenta zeMANa nějaký ošklivý.

    zeMAN po hromadách nesmyslných žvástavých rusofilckových žvástů konečně pronesl něco alespoň částečně smysluplného - má za to u mě, byť se sebezapřením jedno malé plus.

    • KIMCID

      antizemanovskášpíno on souhlasí s tvejma,lidma to musí přece tebe těšit

      • Kdyby jsi nebyl úplně tupý zemanofickový ..... tak by jsi četl co kdo píše - viz poslední odstavec.

        • KIMCID

          kdybys nebyl zapšklí byl bys slušný.

          • No oslovení antizemanovskášpíno - je jak vystřižené z krasomluvy ty jedno ubohé ......

            • KIMCID

              špína je slušná urážka na rozdíl od té tvojí.ale to se pozná v čem že žiješ.na hnoji ale tam i patříš

  • Mám dojem, že čím je pan Zeman starší, tím je bojovnější.

    Nejde o ústup, tam jsme nikdy neměli co dělat. Budeme potřebovat silnou a dobře vycvičenou armádu k obraně naší země na našem území.

    V Afghánistátu ponechme na obyvatelích této země, jak si chtějí uspořádat svůj život. Pokud na nás nebudou útočit, není důvod k tomu, abychom tam udržovali jakékoli vojenské kapacity.

    Jestli to chtějí vojáci z Kačerova, je to jejich rozhodnutí. Koaliční závazky přeci automaticky neznamenají povinnou účast na každé zhovadilosti, kterou si poštolky z pentagonu vymyslí.

    Kde jsou ti bojovníci, když je potřebujeme k obraně evropských hranic a evropských hodnot? To je od Kačerova daleko, že?

    • To s vámi souhlasím. Boj s udržení moče a stolice , je čím dál tím víc urputnější.
  • Tak by mě zajímalo, jestli by Zeman do Afganistánu poslal svého syna, kdyby nějakého měl...


    Ostatně - jezdí tam na mise i holky, takže se Kačena může zúčastnit...

    • Ale on přeci syna má. Z prvního manželství, které opustil po té, co se spustil, oba zlití , na mejdanu v Lihovém domě, se současnou " první dámou."
      • Ajóóó - tak na MUDr Davida Zemana jsem zapomněla ... :-)

      • Do kterého století, nebo esli ste fak hodně mocinky moc hustey, tak do kterého desetiletí jste schopen onen mejdan v Lihovém domě umístit, aniž byste zcela rozboural svou vlastní thesi?

        Pro lepší orientaci podotýkám, že v roce 1978, kdy se Miloš Zeman s paní Blankou rozvedli, bylo budoucí paní Ivaně 13 let.

        Že vy jste spolupracovníkem Sabiny Slonkové?

    • Nakonec to by slečna mohla. projevit tak svou osobní angažovanost. Jenže to by musela slézt z pohodlné postýlky.

      No a co kdyby jí tam někdo ublížil? Dobře se to nasazuje cizí krk, že pane prezidente?

      • KIMCID

        a co máme dělat?stáhnout se jako britové?

        • Ano, tohle bychom měli udělat a věnovat se svým problémům.

          • KIMCID

            tak to ty kluci vážně umřeli na nic

            • Nepíšu to rád, ale já v jejich oběti hlubší smysl moc nevidím. Omlouvám se, nemyslím to zle, ale nevidím. Zvolili si práci, kde je tohle riziko.Jako horníci a další rizikové profese. jenže tihle umírají doma a většinou díky neštěstí.

              Tyhle mladé muže tam poslali konkrétní lidé a těm by se jejich odpovědnost měla občas připomenout. 

              Byl jsem o víkendu na Vítkově - monument plný nádherného mramoru, ale nikomu to život nevrátí. 

      • Kačenka bojuje za mír na různých mega gruppen sex akcích napříč západní Evropou.
  • Po 17 letech pobytu se američanům konečně podařilo sjednotit afgánce !

    Bohužel jen v názoru, že už je úplně všichni považují za okupanty. Vojáčci jsou opevněni na svých základnách a ani tam nejsou v bezpečí, dokonce i tam se bezpečnostní situace po tolika letech už pouze zhoršuje.

    Co je v Afganistánu cílem a kdy ho má být dosaženo ? To nikdo neví a každý blábolí fráze podobné těm v hlavním článku.

    Jednoho krásného dne odtamtud ale stejně všichni cizí vojáci odejdou a pak bych nechtěl být v kůži místních obyvatel, kteří s nimi spolupracovali...

    Pan prezident se mýlí,  chyba byla především to, že se tam ČR vůbec nechala nakomandovat.

    • Jestlio je zeMAN "pan" o tom by se dalo velmi úspěšně pochybovat. O tom že je ta rusoficka prezidentem - to je samozřejmě min. na zvracení.

      Je mu však nutno přiznat, že tentokrát místo svých obvyklých blbě dementních tupých žvástů pronesl pravdu.

      Doufejme že to nebylo jen omylem a že za to nebude v Kremlu klečet na hrachu a povinně zpívat interocentrálu (neb jak se ta pí.....ovina správně jmenuje).

      • Pane Nováku, snad se spolu shodneme alespoň na tom, že správný odhad vývoje v Afganistánu ukáže čas. Pravděpodobně to nebude trvat dalších 17 let. :-)

    • Myslím, že takhle to asi bude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit