Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak udělali na konferenci selekci novinářů. Někteří mastíci si mysleli že mohou prskat špínu neomezeně. A ono to najednou nešlo. Moc pěkný tah. Nebyli vpuštěni.Přeci když o někom moc ošklivě píšu, tak musím počítat s tím že mi i v demošce řekne - táhni! Kluci okamurovi i když v ledačems nesouhlasím - toto se moc povedlo! Perfektní a výchovné.
    • Jakýsi japončícký přivandrovalý kříženec s hubou plnou žvástavých populistických keců a soudně uznaný prolhanec - opravdu dvojka k pohledání.
      Jestli to spíš nebylo tak, že zakázali vstup novinářů proto, aby se většině z nich neudělalo špatně na demagogickými žvásty prorusáckého vlastizrádného naboba z pražského hradu a jakéhosi šikmooka, který jde zdatně ve stopách svého vzoru a pindá nesmysné žvásty jako když tisknou halóóó noviny soudruha ovčíka.
      • Pane vy jste rasista a xenofob!!!!
  • Zeman je zastánce Eu tak že žádné spolusoznění s Okamurou není možné.
    • Zloději nicku, Zeman je navenek zastánce EU. Otázkou je jak je tomu doopravdy.
  • no ty musíš být tedy kvalitní vymaštěnec. Takový oblíbený mistní vyvrhel, srovnatelný se zdejším prasičem stránek - nějakým Rudolfem Hrebeňárem z Ostrova. Všichni prasiči - spojte se, co?
    • Máš jistotu, že ten prasič stránek a zloděj nicku není soudruh Hrebeňár?
  • Tupé ovce, budete rýt d.žkou v zemi, slovy Karla Kryla. Cesta k Endlösung (koněčnoje rešenie) po vzoru východní Ukrajiny a Krymu je díky vaší tuposti otevřená.
    • Ano a proto Kryl emigroval podruhé
    • :-)
  • To je tragedie číst některé příspěvky hlupáků bez znalosti věcí.Matka Okamury mu dala jméno po otci,ale některé blbky u nás dávají jména dětem po sobě,což je historicky nenormální.A nenormální jsou i muži,kteří to trpí.Asi je to emerický nebo snad demokretenický?Souhlas s našim novým předsedou vlády,který to snad tady postupně dá dohromady,aby ten marast po havloidech rychle skončil,aby tady byla armáda s dvouletou ZVS a naše kolonie se opět vymanila te zavislosti na drogách ,EU a USA.To je moje přání do nového roku.Jo a názor pana Zemana na přesun velvyslanectví ČR do Jeruzaléma je scesný.Opět další vměšování a vyvolávání konfliktů ve světě USA je jasný.Co dělají Pospíšilové v EU,Jourová a další ve prospěch této země a občanů?Nic !Je potřeba je vyhnat od koryt.Tak jak to umí banderovci na UK a ne brečet máme holé ruce a brzy i zadnice.
  • https://www.youtube.com/watch?v=lV5FfxwzF2c
  • Závist havloidni pakáže
    • Komoušský STB-cký konfident a japončícký fašistický kříženec se navzájm pochválili - óóó´jak dojemné.
      Teď ještě aby to té hradní obludnosti schválil jeho furer z Kremlu.
      • Ikdyby měl trenky rudé ,je mi to jedno,demokraticky vyhrál volby a zaslouží si šanci dat to ,co tu jiní stihli za 25 let rozkrast. Takže se svými minerály se jen opakujete a pusobite minimálně trapně. Howk.
  • Ja na brachu, bracha na mne. Neprima podpora to je ono.
  • Už jen to, že Pospíšil přebírá žezlo po Kalouskovi, vypovídá dost o jeho povaze a charakteru. Běhá mi mráz po zádech, když si uvědomím, co je to za lidi, kteří se usadili to teplých postů a žijí na náš úkor. Koho representují? Určitě ne ty, kteří pracují, aby si vydělali na živobití a zaplatili daně, které oni bez uzardění, bez zodpovědnosti, bez svědomí požírají a ještě při tom mlaskají. A hrají si na hrdiné obhájce demokracie. A těm dávají sdělovací prostředky ČT24 největší prostor.
  • Je důležité že Zeman je na rozdíl od Okamuri pro EU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit